Recent Content by ivomanutd

 1. ivomanutd

  Диети и слабеење

  Еј само да знајте дека бев на свадба и ослабив 3кг за 5 дена. Проблемот беше шо бев некој број измеѓу М и L. М ми беше точна во рамената и ракавите ама не ме береше во стомак, а L обратно. Лекот... Јадев само овошје и интегрални кексови и сл. Ептен криза ко ќе ме фатеше за јадење јадев парче...
 2. ivomanutd

  Кладилница (Генерална дискусија)

  И Меси играше на Копа Америка???
 3. ivomanutd

  Диети и слабеење

  Najbrz nacin za namaluvanje na stomak? Sabota na svadba sum, ni edna kosula ne me beri vo stomakot :(
 4. ivomanutd

  Game of Thrones

  Просветли ме те молам...
 5. ivomanutd

  Game of Thrones

  Нели Лијана беше wight и сите wights се прснаа на делчиња кога NK умре? Како се најде таа на кладата? BTW веќе го знаеме крајот... Песот ќе го убие планината, Арја ќе ја убие Серси, Дени ќе полуди, Џон ќе е крал и то.
 6. ivomanutd

  Game of Thrones

  Буквално незгодно ми беше да ја гледам сцената на Арја со Гендри и во галава ми се вртеа мисли јеботе натерале малолетно девојче да снима секс сцена кога таа 22 да ти имала :eek:
 7. ivomanutd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Povekje od polovina ekipa znae deka narednata sezona nema da e vo Mancester pa kur gi boli kako ke zavrsi sezonava... Drugo logicno objasnuvanje nemam
 8. ivomanutd

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Umrenata Spanija ne mozi da mu klaj 3 gola na Malta. Pa Kosovo 5 mu klade na tie policajcite od Malta :facepalm:
 9. ivomanutd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Samo jas li imam vpecatok deka isto kako i so PSG i vecerva deckive ne sakaa da pobedat, kako da sakaat da se fokusiraat samo na PL, ona so PSG duri i niv samite gi iznenadi
 10. ivomanutd

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Da ne go ima nekoj sistemot na damevski od denes da go postira?
 11. ivomanutd

  Кладилница (Генерална дискусија)

  Ako sakate da go padnite Damevski nisto da ne pogodi pustajte poraki i davajte gi tipovite da gi pisamm nisto nema da pogodi kako dabalot vcera ;)
 12. ivomanutd

  Со кој од познатите фаци би сакале да имате секс?

  Ивана Шпанович
 13. ivomanutd

  ФАКУЛТЕТ или КУРС за ДОБАР ПРОГРАМЕР?

  Ако алудираш на тоа дека HTML и CSS не се програмски јазици тогаш погрешно си ме разбрал, јас само кажав дека тие се основа за да можи подоцна да програмира ФЕ. Програмирај ти колку сакаш ЈС ако не знајш HTML и CSS.Да не одиме многу оф топик, за дечкото шо ја отвори темата за да си праша... Јас...
 14. ivomanutd

  ФАКУЛТЕТ или КУРС за ДОБАР ПРОГРАМЕР?

  Ти Angular или React без HTML и CSS да не програмираш???
 15. ivomanutd

  ФАКУЛТЕТ или КУРС за ДОБАР ПРОГРАМЕР?

  Потполно се согласувам, ако имаш доволно дарба за програмирање можиш да почниш со основни онлајн курсеви за програмирање(Јава на пример ако сакаш бекенд програмирање) или HTML и CSS ако сакаш фронтенд програмирање. Јас бев на курс за програмирање со претходно стекнато основно познавање од...
На врв Bottom