Iron Lion Zion
Поени од реакции
39

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Чекај чекај, Алумина ќе им ја даде на Сан Сити???:)
  Лошото за нас е што мора да им ја дадеме на Бутел, а во Љубин има партали да не направат, нема шанси ниту да помислиме на бод. Не само што ќе изгубиме туку и ќотек ќе јадат фудбалерите...
  Така да дома треба да ги тепаме Сан Сити и Лепенец. Со Сан Сити ќе биде решавачкото...
  Звер да не знаеш Алумина каде имаат тренинзи??и дали има млади категории.

  Фала ти.
  Друже, глеам имаш амблеми од многу тетовски клубој кои за жал више не постоа па би те замолил да ги ставиш. Супер би било да се потсетим на времето кога ги глеав сите тие екипи :)
  А
  Друже гледам Македонија ЃП си па да те прашам ај предложи некој играч подобар што е од Македонија ЃП само помлад да биде.. оти се накачува скилот ако игра добро по лигава а бидејки не следам македонско те прашувам тебе .. Мојсов Даниел или Самир Фазли или друг предложи кој е талент во подем .. фала
  Неможе кај нас на фан-клуб зошто ни ставија клуч за денеска , центарциве провоцираа затоа .
  Moжеш да ми ги кажеш , стварно ме интересира , напиши ги слободно . и ако го имаш составот од сезоните пред да испаднеме или поедини забележителни играчи слободно напиши ги кај мене .
  Друже ај ако сакаш пошто имаш многу информации да го ставиш составот на нашиве кога сме влегле во Интертото 1998/99 година мислам дека беше ај кај мене на профил стај ги ако не те мрзи . Фала однапред поззз
  Посетете ја официјалната веб-страна на Орце Николов http://www.orcenikolov.edu.mk и на истата пронајдете најразлични информации од сите области (спорт, музика, филм, шоу-биз, голем број на занимливости-актуелности и многу повеќе) посетете и уверете се сами
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom