Recent Content by Io Sono Interista

 1. Io Sono Interista

  (Кајгана избира) Најдобри ситкоми на сите времиња

  Уф, каков дуел... две одлични и тотално неспоредливи серии :pos: Ио ќе мора да размисли. Ајл би бек.
 2. Io Sono Interista

  LOST

  Знаеш што ќе се случи со сиквелот... пола од фан базата ќе се жали дека сиквелот им ја уништил серијата :) Подобро е некои работи да останат неодговорени.
 3. Io Sono Interista

  LOST

  Or, as co-creator and showrunner Damon Lindelof told me during a recent exclusive interview as part of our Collider Connected series, “that’s like the entire duration of The Leftovers. Одличен артикл, и се гледа дека ја зборува вистината затоа што од 4-6 сезона е скоро како друга серија. Се...
 4. Io Sono Interista

  Serie A 2019/2020

  Кој бил на стадион?
 5. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Поголем песимист од Џони бев во врска со трансферов :pos: Ајде, аирлија нека е, и секоја чест на Аусилио, штом и Марота потврди дека бил негов трансфер. Да се надеваме дека овој Аштраф ќе биде вистински штраф во машината. Дресот е... ѕид ѕидосано, вар варосано... значи еднаш на 10 години...
 6. Io Sono Interista

  Озарк

  Доста се 4 сезони, не мора да оди во недоглед. Поважно е да ја завршат добро, да има причина да се репризира некогаш.
 7. Io Sono Interista

  (Кајгана избира) Најдобри ситкоми на сите времиња

  Исто како и на темата за сериите, тоа што е од 2000 наваму, отприлика. И тоа што е на достапно на Нетфликс. Да не беше таму 70's show, никој немаше да има слушнато. Постара серија значи, ама се гледа сега, па не ја бројам во стари серии. Некои од старите серии од 20 век што поминаа, или имаа за...
 8. Io Sono Interista

  (Кајгана избира) Најдобри ситкоми на сите времиња

  @Zlatikevichius, никаква критика нема кон тебе, само благодарност. Ти како оргаенизатор и креатор на целава активност имаш чиста 10-ка. :smirce: Мислам дека постот на @Tyler Durden воопшто не се однесува на тебе. Сега на темава јбг, поновите ситкоми туркаат подалеку во однос на постарите, исто...
 9. Io Sono Interista

  (Кајгана избира) Најдобри ситкоми на сите времиња

  Од толку мислење за кого да гласам, на крај сум заборавил да гласам :pos: Seinfeld овој пат.
 10. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  :cool:
 11. Io Sono Interista

  Serie A 2019/2020

  :pos:
 12. Io Sono Interista

  Serie A 2019/2020

  Една од најдобрите работи на темава ми е кога Џони им доловува на јувенташите моменти од натпревари на Јувентус :pos:
 13. Io Sono Interista

  (Кајгана избира) Најдобри ситкоми на сите времиња

  Тоа е горе-долу единствена причина човек да гласа за 70's show, да ја нема гледано другата :icon_lol:
 14. Io Sono Interista

  Фан Клуб: Интер

  Почнат е преодниот рок?
 15. Io Sono Interista

  (Кајгана избира) Најдобри ситкоми на сите времиња

  Колку фанови има 70's show на форумов, ме потсеќа на фан клубот за Бамбер Бриџ. Тука некаде се и по бројност и по квалитет :pos: Always Sunny
На врв Bottom