Hurin
Последна активност:
16 јуни 2019 во 21:43
Член од:
3 јуни 2009
Мислења:
7.719
Допаѓања:
12.164
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Локација:
Meowschwitz

Сподели преку:

Hurin

Pokerface bastard, Машко, од Meowschwitz

i'm picturing whore island 26 јули 2014

Последна активност:
16 јуни 2019 во 21:43
  1. Stallion
   Stallion
   Не бев тука деноиве бе... си земав одмор :)
   Ѕвер си со гифоиве :pos:
   ..а кое е циганчево, Андерсон ?
   И штета за Леснар, иако не го сакав..
  2. ~~РубинРед~~
   ~~РубинРед~~
   :pos:Ме насмеа ке збориме за тоа :pos:
  3. ~~РубинРед~~
   ~~РубинРед~~
   Не само јадам палачинки и уживам ама денес некако денот е тап што ме плаши :S
   Се гледаме ке донесам вино :pos:
  4. ~~РубинРед~~
   ~~РубинРед~~
   Така така само напред
  5. ~~РубинРед~~
   ~~РубинРед~~
   Tи бе жив си?
  6. ficdogg
   ficdogg
   Дефинитивно вреди, дава многу добар insight во манга индустријата. Плус напишано е од типацот што го напиша death note.
   Само 25 епизоди е, во главно се работи за препреките кои треба да ги поминат двајцата главни ликови за да успеат да направат успешна мага која ќе биде публикувана во Shounen Jump.
  7. M-1
   M-1
   немав ич време да седнам на ПЦ бев зафатен има ли официјален датум за борбата ? Иначе овај Хендерсон е добар фајтер е ја се секавам кога се бореше во Приде имаше доста добри борби и тоа против елитни борци во тоа време. Не верувам дека Хендерсон може да му парира на Фијодор барем тоа е моето мислење можеби сум во право а можеби не но верувам дека Фијодор конечно после 2 тешки поразаи ке издвои победа во оваа борба
  8. SanIker
   SanIker
   ne e problem :)
  9. Господ
   Господ
   Само Наруто читам,овие другиве се лејм.Тоест Блич ќе му се вратам,али на анимето коа ќе завршат филери.
  10. Господ
   Господ
   И да ти ебам,ме замисли :pos:
   Наруто,пошо поише време се посветува на повеќе карактери,за разлика од ДБ каде што Гоку низ двата серијали е главна фаца,со исклучок на Cell сагата :)
   Ипак,ДБ е класика :D
  11. Stallion
   Stallion
   Па за боксот те прашав првата реченица :)

   Не го глеав ивентот уфц каај се погодил за нова година :pos:

   а иначе незгодно ми е да ти кажам, ама и овој пат за челзи навивав, а не сум малер побогу незнам зашо така се погодија.. :pos:
  12. Stallion
   Stallion
   Од кај знаеше дека не го глеав бе :)

   нерешено завршила борбата а, не сум го глеал уфц 125 :/ излеа ФА куп снимка нешо сум глеал пенали имаше евертон играа не ми текнуа со кој :icon_lol:

   Ае утре ќе ти честитам финале, ќе навивам за интер, не ги сакам Рома :icon_lol:
  13. Stallion
   Stallion
   Не сум во тек многу за Уфц, а и не го глеав боксот а се спремав :pos:

   Кој се овие повредениве Френки Едгар е овој? Ќе биде интересно да го видиме Ремпејџ пак како завива :) И Френк Мир / Рој Нелсон треба да е интересна.. ќе има субмишн од страна на Мир :icon_lol:
  14. Stallion
   Stallion
   Еј те забораив бе, сакав да ти пишам деноиве :)

   За ултимејт фајтерот: штета за синот на Котур стварно :pos: а ме изненади втората борба мислев дека ќе биде 4:4 шознам некако слаб ми изглеаше овој од Дос Сантош тимов.. и малце ја претера Дос Сантош шо го избрка на циганчето шо ги тренираше Wrestling, наруши атмосфера малце.. Него нема везе секако немое да го стигне Леснар во глупавости :pos:
   Ќе биде интересно сеа со Вајлд борбиве (како се викаат) :)

   Иначе го глеаше боксот Пакиао ? :)
  15. Flo. Perez
   Flo. Perez
   Лелеее брат да можам одма би го дал Кака само да си оди од Реал, жими све.:)
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Локација:
  Meowschwitz

  Потпис

  Where I go I do not know, I only know the place I've been
  Dreams they come and go, ever shall be so,
  Nothing's real until you feel​