Hurin
Последна активност:
24 јуни 2019 во 18:32
Член од:
3 јуни 2009
Мислења:
7.719
Допаѓања:
12.164
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Локација:
Meowschwitz

Сподели преку:

Hurin

Pokerface bastard, Машко, од Meowschwitz

i'm picturing whore island 26 јули 2014

Последна активност:
24 јуни 2019 во 18:32
  1. NelTu
   NelTu
   Види види.
   1. На Hurin му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Hurin
    Hurin
    опааа :3
    24 мај 2012
  2. BrunoFresh
   BrunoFresh
   Те Дупи фб?
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. BrunoFresh
    BrunoFresh
    Се
    23 мај 2012
   3. Hurin
    Hurin
    пред некој ден, чатот ме заебаваше ама колку што гледам во ред е сега :)
    23 мај 2012
   4. BrunoFresh
    BrunoFresh
    да да..
    23 мај 2012
  3. Stallion
   Stallion
   Да те поздравам другар !
   Ќе се гледа вечерва УФЦ ?
   Rashad or Jones ?
   Се некако ми оди дека ќе изненади Рашад, поприлично мотивиран ми е за борбава.. само да не испадне пак toasty.. http://cdn2.cagepotato.com/wp-content/uploads/2uzuf48.jpg :DD
   Како и да е, иако го почитувам ептен Џоунс како фајтер, вечерва т.е. сабајлево ќе навивам за Еванс ! : D
   1. Hurin
    Hurin
    ен гледав ми беше мака а и нема за никој не неавивам на евентов :)
    ми ги собра парите еванс 4.20 коеф му кладов 5 евра ама ете изгуби , иначе која пара на ротвел сум направил мхмхмхмхмх
    22 април 2012
   2. Stallion
    Stallion
    hehe, и мене ме сплеска Еванс, јебига оној Џоунс машина е, ќе го замени Силва :D
    22 април 2012
   3. Hurin
    Hurin
    4.2 коеф беше за рашад па си реков ај, иначе која пари се направи на ротвел :) 2.75 беше коеф :) таа и хант -конго ми се погодени, оваа ме турна прва рашад али не очекував могу
    22 април 2012
  4. BrunoFresh
   BrunoFresh
   http://www.youtube.com/watch?v=twuqzejZjLk

   Млааааа ааа.,а,а, ааааа.а...... (ТИИИИИТ). Оппппп?? Абе аман да му иба, излагај од колата, шо си се напикал внатре.
   1. На Hurin му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Hurin
    Hurin
    оди таму одпозади, дувај у ауспух ајде :)
    21 април 2012
   3. BrunoFresh
    BrunoFresh
    ХАХАХ
    21 април 2012
  5. Max Legend
   Max Legend
   Аниме фанови,манга читатели,вљубеници во џеј поп/рок/електро,мои браќа и сестри по отаку крв-некое време се договарам со членови од нашата група за првпат во Македонија да се организира џеј рок/поп/електро журка.Клуб "Кензо Танге" е одбраното место,а планираме журката да се одржи кон крајот на месец април.
   1. Max Legend
    Max Legend
    Се надеваме и веруваме дека и кај нас ќе се одржуваат вакви настани,но за да биде ова реалност потребна ни е ваша поддршка.Пренесете ја веста на што е можно повеќе ваши познаници кои го сакаат јапонскиот звук и дојдете во што е можно поголем број.
    7 април 2012
  6. Gracie Barra
   Gracie Barra
   Значи ако сакаш да доагаш кога си слободен кажи ми ќе се договориме. Убаво е кога има луѓе кои го сакаат Бразилското Џиу Џицу :)))
   1. Hurin
    Hurin
    сакам да тренирам џиуџитсу веќе неколку години ама дека сум од прилеп мали се шансите да дојдам во СК и да тренирам, малце е лошо што инструкторот е плав појас али чим е по грејси систем оценуван нависитина е добар :)
    29 декември 2011
   2. Gracie Barra
    Gracie Barra
    Значи плав појас е највисок појас во Македонија. Се работи по грејси програма и има што да се научи. Секој месец или секој втор месец ни доаѓаат гости од Словенија кои се љиљакови појаси. Така да бујрум кога си слободен :)))
    29 декември 2011
  7. ¯\_(ツ)_/¯
   ¯\_(ツ)_/¯
   ke davat nekade jones vs. machida (kade bilo) ili samo preku net nekako?
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Hurin
    Hurin
    абе ми се фалеа дека имало на некоја сателитска програма едно другарче ама незз кој е каналот.
    11 декември 2011
   3. ¯\_(ツ)_/¯
    ¯\_(ツ)_/¯
    ako ti e na msn/skype drugarot prasaj go ako ne ti e maka, deka dreambox imam.
    11 декември 2011
   4. Hurin
    Hurin
    не е уштено другарчево, снајди се со стрим па кога ќе дознаам ќе ти пишам за другиот пат.
    знам дека страјкфорс ги даваат на еуроспорт 1 или 2ка
    позз
    11 декември 2011
  8. Kaiser
   Kaiser
   Брат ова линков е директен пренос или снимка? Таа другата борба Шоган - Хендо да не знаеш каде да ја гледам?
   1. Hurin
    Hurin
    федор - монсон ќе биде директно за 12-20 мин, а уште барам торент од шоган-хендо
    20 ноември 2011
   2. Kaiser
    Kaiser
    Многу фала.
    20 ноември 2011
  9. smexy
   smexy
   Си станал ко мене со никовите xD
   1. Hurin
    Hurin
    хахах абе некако ми текнуваат многу никови на Х па знаеш ..... :)
    16 август 2011
   2. BrunoFresh
    BrunoFresh
    Хилиманџаро
    23 август 2011
   3. Hurin
    Hurin
    тоа е следно :P
    23 август 2011
  10. BrunoFresh
   BrunoFresh
   Еј Хирашин. Добар?
   Се надевам знаеш кој е овде, или не?
   Епа вака можеби ќе ти биди појасно:
   Ми требаш за карта да купам.
   Сеа знаеш :)
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. BrunoFresh
    BrunoFresh
    Е излажа сеа. Помини денеска на кафе кај 4и30 оти ќе одам утре.
    4 август 2011
   3. Hurin
    Hurin
    ама си фраер, ма дека сум до 5 на работа то друго, ај че слезам вчаршија и право кај тебе, можи ??
    4 август 2011
   4. BrunoFresh
    BrunoFresh
    Знам кај си, само те дупам.Ај иди.
    4 август 2011
  11. Stallion
   Stallion
   Глеаше Уфц бе, јак Френк Мир а ? :D
   Tиповиве партали како вака стално се' погодуаме бе :pos:
   Ме разочара Тиаго Алвес како (не) се тепаше воопшто не се ни потруди да се тепа,а и Ремпејџ многу досаден станал..
   Шо е ова бе немоеш повеќе од 420 карактери.. ај на 2 пати -.-
   1. На Хирашин му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Stallion
    Stallion
    Оној Струв уште коа излезе коа го видов каков стап е готово знаев дека ќе легне, башка тој Браун да ти бил машина 9 од 11 победи му се нокаути, а 8 од нив ги завршил во прва рунда.. (ете на кого ќе уплаќаме за KO :D)
    Иначе со туф 13 до кај сме, стварно педер испадна оној Тони како не го измава сеа Чак.. Како и да е очекуам Stripper Ramsey да биде ултимејт фајтерот го има во себе.. :D
    1 јуни 2011
  12. Stallion
   Stallion
   Еве уште една добра страна за мма видеа http://tkohub.com
  13. Stallion
   Stallion
   А типови за 130кава
   ае вака нека се се' кецеви:
   Main card
   Light Heavyweight bout: Quinton Jackson vs. Matt Hamill (TKO)
   Heavyweight bout: Frank Mir vs. Roy Nelson (Subbmission)
   Heavyweight bout: Stefan Struve vs. Travis Browne (Decision)
   Welterweight bout: Thiago Alves vs. Rick Story (TKO)
   Middleweight bout: Brian Stann vs. Jorge Santiago (Unanimous)
   :)
  14. Stallion
   Stallion
  15. Stallion
   Stallion
   ахаха :)
   ахх бе... ама затоа после фацата на Рашад од Мачида... Toastyyyy :icon_lol:
   Глеаш фајтерот бе? Оној педерот парче ги праи :pos:
   Ја во меѓувреме почнав и од другите сезони да глеам, ги немав гледано..
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Локација:
  Meowschwitz

  Потпис

  Where I go I do not know, I only know the place I've been
  Dreams they come and go, ever shall be so,
  Nothing's real until you feel​