H
Поени од реакции
86

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • А
  Во хотелот мама и тато беа насвадба сега више се кај Велес си дојдоа
  А
  Хендрич пожарот блиску е до хотелот Истатов ?
  Батка, баш ми се допаѓаат твоите постови! За повеќето работи сме истомисленици, какви што ретко среќавам :)
  Поздрав и почит!
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom