gooner4life
Последна активност:
2 декември 2018
Член од:
11 јули 2008
Мислења:
7.035
Допаѓања:
1.566
Поени од трофеи:
205
Showcase Items:
1
Пол:
Машко

Сподели преку:

gooner4life

Arsenal-Maniak, Машко

"I do boom-bap don't do cool rap" 5 јуни 2012

Последна активност:
2 декември 2018
  1. warmaster
   warmaster
   Mozebi nevikam ne. Ali i toa se desava. Sepak me nervira sto za sekoj kiks odma ovoj e kriv onoj e kriv, vaka trebalo onaka trebalo. Olku pari tolku pari. Pa posle dobra pobeda najdobri sme. Jebiga aj barem neka se istresat sega na partizan i ke vidis komentari najjaki sme :D Pozdrav
  2. Шурикен
   Шурикен
   stefanco_14@hotmail.com
  3. Makedonec_7
   Makedonec_7
   Не бе, јас го тргнав... Му сметало на некој... Нема врска...


   Поздрав
  4. RaZ-R
   RaZ-R
   Тоа сега ќе испадне како премија..не верувам веќе....треба Дони во Фулам па Шварцер кај нас,или пак Лорис,ама слабо се збори за него..Тешко,ептен тешко
  5. DRACARYS
   DRACARYS
   Казнени Поени, не беше репутација.. Неколку пати сум добил Казнени поени, за постирање варез но истечени ми се сите уште од дамна... Абе све све ама ко ке почнет да серет за Тони, Струја, Блажеј, е тогаш експлодирам.
  6. DRACARYS
   DRACARYS
   Па да, само незнам дали на модераторот му текна дека и Ронин е член, но без разлика, него не му е гајле дали ке добие казна, тој е на форумов само за да сере и провоцира. Не е битно и мене ништо не ми се деси со казната :)
  7. DRACARYS
   DRACARYS
   Навредив челен.. Тој DJ 93 поточно, што вечеше дека Ронин бил дебела свиња.. И јас му напишав дек никој не е совршен и да не гнетит многу лајна. И зато
  8. DRACARYS
   DRACARYS
   И мене ми се допаѓа тоа што тебе ти се допаѓа мислењето :)... За истиот пост добив казна од модератор xD...
  9. stick figure
   stick figure
   Zasto on e po izvicnicite. x) Just kidding dude...
  10. stick figure
   stick figure
   Brat namerno vo sekoj post stavas izvicnici!? :) Da go imitiras arshesavin!? xD
  11. ob1
   ob1
   Те аднав на МСН брат, денес нема да можам да седам на PC утре ке ми го пратиш албумот.. фала.
  12. ob1
   ob1
   Зависи за кој албм ако е за новиот ок, дека стариот му го имама.
  13. ТЕНК
   ТЕНК
   ништо слабо нема никаква желба кај играчите мора нешто да се промени летово,управа,играчи,тренинг центар,медицински тим,чистачи буквално се за да мрдне малку работава ако дојде рафа ќе има 80 м за трошење ваљда ќе ја опраат некако
  14. ТЕНК
   ТЕНК
   онака бе лајт
  15. ТЕНК
   ТЕНК
   кај си бе ти арен?:)
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  www.myspace.com/nfm.nrd
  http://www.youtube.com/nrdcrew
  Занимавање со македонската хип хоп култура , со фудбалот и некако заглавен во средното образование :)

  Потпис

  http://www.myspace.com/nfm.nrd
  http://www.youtube.com/user/NrdCrew
  Повели, музика од Nrd Crew-то. :pipi:

  In Arsen(e)al we trust!:smir:
  Дефиниција за комерцијала : Јас сум сонце,а ти сијалица.Јас кога сакам изгревам и заоѓам,а ти се палиш и гасиш кога сакаат другите - Аго:cuc: