Gixxer
Поени од реакции
89

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • H
  Од мене нема бегање. :D
  Gixxer
  Gixxer
  Сегде те има :) ако поминуваш накај универзална во работно време пиши дм да пиеме пиво, јас сум до Конак.
  H
  Hip.Hop_MKD
  Во ред брат. :D Знам одприлика каде беше тоа, некаде во близина на Католичка Црква. :))
  S
  чопер кинсеки имав пред 3 години сега ќе земам гланз раптор 250 кубици пошто во охрид слаби се со понуда или може да земам кануни 200 фредом
  S
  со мотор имаш пријателе ?:helou:
  Добредојде на форумов. Ти се криеше позади масата додека Крис правеше трикови на плоштад?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom