G
Поени од реакции
21

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Видов дека бараш матична за Sony Ericcson Live with walkman. Јас имам исправна плоча.
  G
  giuliano
  Здраво GoldenWarior, сега видов дека си ми пишал па сакав да ве прашам за плочата дали ја имаш?
  G
  GoldenWarior
  Ja imam uste.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom