Gazpapir's latest activity

 • Gazpapir
  Gazpapir одговори на темата Фан Клуб: Арсенал.
  да
 • Gazpapir
  Gazpapir одговори на темата Фан Клуб: Арсенал.
  Нигде не реков колку вреди или треба да вреди Кутињо. За твоиве млади што ги наброја ниту еден на денешниов пазар (освен ако не се...
 • Gazpapir
  Gazpapir одговори на темата Фан Клуб: Арсенал.
  Чекај, стварно мислиш дека Грилиш вреди 40м плус плата?? И ако бразилциве се преценети, што да кажеме за англичаните?
 • Gazpapir
  Gazpapir одговори на темата Фан Клуб: Арсенал.
  14/15м Елнени тип на играч и пак нема да ви чини. Башка ете ви го Соарес ако толку сакате замени. Разбирам хејтот кон Киа, ама нека не...
 • Gazpapir
  Gazpapir одговори на темата Фан Клуб: Арсенал.
  Quote me on this. Ќе се посерувате сите на Кутињо ако дојде. 1590397572 Волку играч не сум сакал да дојде во тимов од Санчез :D
 • Gazpapir
  Gazpapir реагираше на објавата на KembaW во темата Фан Клуб: Арсенал со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Кај сте бе :D
 • Gazpapir
  Gazpapir реагираше на објавата на Гард во темата Фан Клуб: Арсенал со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Познати ми се два лика од некаде :pos:
 • Gazpapir
  Gazpapir одговори на темата Фан Клуб: Арсенал.
  Јас го обожавав Насри, за него повеќе бев тажен отколку за Фабрегас и РвП.
 • Gazpapir
  Gazpapir реагираше на објавата на Bojan Van Buuren во темата Фан Клуб: Арсенал со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Ако Санчез не ја заслужуваше платата во Арсенал, не знам кој ја заслужуваше... 1588787977 Во 166 утакмици, 80 голови и 45 асистенции
 • Gazpapir
  Gazpapir одговори на темата Фан Клуб: Арсенал.
  Какви и да се околностите, секогаш ќе се чудам за на Ремзи платава. :D
 • Gazpapir
  Gazpapir реагираше на објавата на Гард во темата Фан Клуб: Арсенал со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Колку и Санчез во Јунајтед. Големо (y) за тренерите што успеаја да им ја дигнат цената. Колку и да беа добри, ни пола од таа сума не...
 • Gazpapir
  Gazpapir одговори на темата Фан Клуб: Арсенал.
  Ремзи зима 500к у Јуве :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 • Gazpapir
  Gazpapir одговори на темата Фан Клуб: Арсенал.
  Епа ја не би дал огромна плата на некој што едвај игра.
 • Gazpapir
  Gazpapir одговори на темата Фан Клуб: Арсенал.
  Уште на Ремзи требаше да му лупнат 350к ко на Озил...
 • Gazpapir
  Gazpapir одговори на темата Фан Клуб: Арсенал.
  Клубов им крати пари на фудбалерите оти Кронке не сака да даде пари за да ги плати сите вработени, ќе сме купувале...
На врв Bottom