GavolRulz
Поени од реакции
8.724

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Абре струмиџаанац :D ќе направум и за струмица, само дај ми линк ду некоа слика шо е од Струмица, тка нешто убаво и препознатливо. Поздрав.
  П.С. не са сикири ми текна само шо незнаах коа слика да а клаам.
  морав да те почастав со една ваква слика те гледам голем фан си:pipi:
  А каква оценка да дадам на тајтл "WOLA" ? Или пак на аватар на кој има младоженец и невеста, а на цела слика само две бои! Или пак потписот кој не ти е уреден..? А и на тебе се ти пречи..

  П.С. Måņċħëşţêŗ Ũŋĩŧėđ Føőţbãłļ Ćļŭb - Ķĩņġŝ ǿf Ęũŗôpė ãŋđ Ėņĝļäŋđ
  друже, како што гледам отценкиве во играчница м иги даваш зарради тоа шо ги мразам манчестер, па ако сум ти згрешил нешо извини, ама сепак во играчница треба да се даваат отценки како што заслужува членот, а не дека ги мразел некои, така да ако сум ти згрешил нешо извини уше еднаш и се надевам дека ке даваш отценки на играчница како што заслужува аватарот, потписот, титле-то и се друго за шо има отценка. Па сеа ке може ли да бидеме пријатели??
  Абе неможам да изберам за кој друг клуб да навивам, инаку веќе ќе ми беше сменет.. давајте предлози .. :):)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom