Gaby
Поени од реакции
5

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • ..Габи,срце,само филмои гледаш(ова од фејзбукот видов)

  Еј и да не забраем,преубав ти е аватарот!!!!!!
  Гебииииииииииииииии СРЕЌЕН РОДЕНДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕН :back: :back: :back: :back:
  Габи ти се свиѓа излеа бројов коментари (69).. Не се помераш од 1 април.. :pos:

  Се зезам.. и дај бе активирај се .. :pipi:
  E
  флксаѕхдгауиоесхгсхкдсјфсбнамад...
  Габи гледам овде Дона нешто те бцка против мене,ја само да ти кажем да не и веруеш пошто она уствари те мрзи па мене ми наметнуе вамо некои глупости како сонов и сака да се скарамо мие пошто она све за корист прае и таке да знаеш!
  E
  Ахахахаха ова па Ивава со сонојве. Ама нека не се правда сеа дека те упуцала НЕнамерно, знаемо дека таму некаде длабоко во себе те презира и сака да те тргне од лицето на земјава. Оооо Голема Габо.
  Леле Габи,ај џст хед а најтмер,и ти беше укључена.Те с’њаав сум те упуцала со пиштол ненамерно,леееле ме преплаши,уште ми се треса рукеве :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom