ForzaVardar's latest activity

 • ForzaVardar
  ForzaVardar одговори на темата Фан Клуб: Вардар.
  И мене не ми се допаѓа што во погрешен смер тргна работава, уште нема ништо од ветеното, играчите сеуште не почнале со тренинзи, а за...
 • ForzaVardar
  ForzaVardar реагираше на објавата на Skopje Rossonera во темата Фан Клуб: Вардар со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  А бе другар не се работи за тоа дали јас ја поддржувам иницијативата или не (меѓудругото секако дека да), туку дека е апсурдна целата...
 • ForzaVardar
  ForzaVardar реагираше на објавата на ElNinho во темата Фан клуб - РК Вардар со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Вакви играчи се токму она што е најдобро во моментот, кога не се бара повторување на освојување титула, туку конкурентен тим кој нема да...
 • ForzaVardar
  Чкембоси таман имате и во Битола да си купите едно 2 000, не се зезајте направете една инвазија! :icon_mrgr:
 • ForzaVardar
  И шо е сеа ова? Кое коло е ова бе? Што кур е ова Манчестер со Арсенал ми стои а Манчестер денес со Шефилд игра да ти ебам све од игра...
 • ForzaVardar
  ForzaVardar реагираше на објавата на Saber Rider во темата Навивачки групи во Македонија! со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  10 години скоро поминале од клипов. Класика, црвено-црн колорит во Кале, ФК Вардар мртов, РК Вардар со привремен успех во Европа...
 • ForzaVardar
  ForzaVardar реагираше на објавата на kukuzel во темата Фан Клуб: Вардар со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Не е проблем и 100 карти да се купат, впрочем само за натпреварите од ЛЕ дадов 100 евра за блок карти за мене и татко ми, што би биле 60...
 • ForzaVardar
  ForzaVardar реагираше на објавата на kukuzel во темата Фан Клуб: Вардар со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Каков цел капацитет продавање, не се залажувајте :LOL:. 2-3 илјади карти ако се продадат супер, 10 илјади е веќе невозможна бројка...
 • ForzaVardar
  ForzaVardar реагираше на објавата на george_jov во темата Фан Клуб: Вардар со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  Шо се фураш? На кумановци тоа им е стилот, ништо нит фураат нит се занесуваат едноставно си цепаат на нивни дијалект, ако сакаш прифати...
 • ForzaVardar
  ForzaVardar реагираше на објавата на Chronysync во темата Фан клуб - РК Вардар со Ми се допаѓа Ми се допаѓа.
  https://24rakomet.mk/%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B2%D1%98%D1%83-%D1%82%D0%B8%D0%BC%D1%83%D1%80-%D0%B4%D0%B8%D0%B1%D0%B8%D1%80%D0%BE...
На врв Bottom