FlOwEr gIrL
Поени од реакции
13

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • K
  Секогаш сум тука за тебе Ив.Само знаеш,морам да учам мат. :s
  R
  Добар ви дееен или утро ватевер :) :back:
  R
  ммм имаш дечко не ми кажа... хаха... ај бе развесели се, ќе се среди се ;)
  R
  ммм беше некаде на одмор?? а зш не си in mood? што ти е? :(
  R
  Баш ми е мило :) Добро е... ете... малку поспани од 4 часовното спиење... али ок е :)
  R
  па да сменети се, минатиот понеделник ги сменија, инаку камо да беа старите... и ја со 0 ќе минев... ама ете нема... нвм тоа е... следен пат:/
  Имај добра ноќ :)
  R
  Пааа незнам како сне :z никако не минав... паднав на глупо формирани прашања... само замки беа, те тераа да мислиш на друго и тоа...
  инаку ништо ново... кај тебе?
  R
  Шо е ова ми крадат реченици бе... хаха

  Како снеее? Шо си праиме? :)
  Комши да не сте за некој час гитара свирење сега?

  Еј закон ден на регистрација!
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom