Filip Telford
Поени од реакции
42.978

Профил пораки Теми и мислења За мене

 • hahahahhaha
  Да ти гу 'ебем песму у КSC.Сигурно сукњу носиш док гу слушаш.Шалу се.
  Бш е... не е убава. : D
  Filip Telford
  Filip Telford
  парва ја сум каваљер и романтик, те молам не ми коментирај со твојата наркоманска музика.

  парвантелис парвантелидис
  Типов што ти е во потпис страшно многу ме потсеќа на еден тип што се појавува во спот на песна од Исток Запад. 1:32 од ова видео:
  Давај го видеото од гифот што си го постирал во Драга кајгана
  Filip Telford
  Filip Telford

  АХАХАХАХАХХАХАХА
  Едно од најлудите влагања во историјата на сите влагања било каде.
  • Љубов
  Reactions: Scirea
  Шо се смејш море :pos:
  Шо му фали на Локатели?
  Filip Telford
  Filip Telford
  чек бе само што почна да постои на мапа. :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: DeviAngel
  DeviAngel
  DeviAngel
  Хахаха Абе јасно ама засега си е топ (кај нас) а кога е средина во прашање мала ни е мапата нас
  Хахахахабхаха
  какфа љутка си ти, тинејџерка сс бубуљице по фацу хахаха
  врати ми тужно смајли за фанинг скази ај виш хаххахахаха

  Колко глупа трака.
  Куде си бе Джонтра, добар ли си : D
  Filip Telford
  Filip Telford
  одма враќам мило за драго баба :D

  еве бе, ти?
  како јунакот? расне ли?
  парва
  парва
  Еве и ја, ама ја малце поише hhh
  Ботљак е закон, легенда штрбава, жилаф шаолин.
  Да си дочекаш и ти, јак осеќај ептен.
  Ме сакаш уште? Јас тебе да.
  Filip Telford
  Filip Telford
  Ја не.
  Па нели ти мене веќе не?
  Затоа и ја не.
  Ти?
  Хоуп
  Хоуп
  Зошто ти мене не?
  Јас да и кога ти мене не.
  Ти?
  Filip Telford
  А што демек дека Интер нешто, па одма ти да отвараш тема за група кај што е Италија?
  И за победата на евровизија тебе да не ти падна честа за тема? :lolzz:
  Постот твој во ДК ме потсети на бендов. Сети ги пошто ептен легнуваат со пиво. :D

  Джонтче, зошто ми се смееш лепи?
  Барам навијачки филтер, се спремам за навијање, а ти хахаха, хихихи.
  • Љубов
  Reactions: Filip Telford
  Хоуп
  Хоуп
  Па дете бев кога си правев профил.И ми беше запаметена на моб и на комп. Ама си купив нов моби на комп ја избришав историјата заедно со лозинките. Кога зедов да се укл од новиот моб оп не ја знам лозинката. За да ја сменам, меилот пред 1000 години направен кај ќе знам лозинка на него жити се.
  Хоуп
  Хоуп
  И никако не можев да се укл. Ајде пробував да се сетам кои ми биле симпатии пред 10 години па лозинката да не ми е тоа, име и презиме, па моето име со неговото презиме, па AC Milan123 хахахах ама џабе и се откажав. И во визба барав нешто и си видов еден ранец што сум гo заборавила .И koгa отварам, тефтерче со лозинки од секаде. И така заврши мојата голгота и се вратив тука :lolzz:
  Filip Telford
  Filip Telford
  Najverojatno i jas taka ke isceznam ako slucajno se odlogiram. :D
  Ај Коко само во описот делеше, а Мендиета во Шпанија со дрес од Лацио сликан :D
  *да не продужуем со офтопик во 2020 темана.
  Оној Борат ноќе делуе,секогаш после полноќ се појавуе како Дракула.Мислиш има решење некакво за тој проблем?
  D
  наброј ми пет симпатични фудбалски клубови.
  Filip Telford
  Filip Telford
  интер, бока јуниорс, партизан, хиберниан и ајакс.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom