Recent Content by Feisty

 1. Feisty

  ATP тенис - општа дискусија

  Медведев кој трол е, шо помисли кога беше 0-2, помислив шо би напраил Новак :D Али секоја реакција од публика ја користи у своја полза :D
 2. Feisty

  Dexter

  Да не мислел овој за финалето, пошо ништо невидено не беше ова :D
 3. Feisty

  Dexter

  Ај да видиме
 4. Feisty

  ATP тенис - општа дискусија

  https://youtu.be/JU5J0erExFk Ова не го памтам :D Али Барбара Шет каква е
 5. Feisty

  Dexter

  Многу предвидливо оправданието на Декстер пред девојката :D Гледа некој?
 6. Feisty

  Premier League - Season 2021/22

  На полувреме го даваат Сколс и не знам кој беше поранешен судија, Де Геа у спотлајт е како трча по судијата откако го признаа голот :D Попрво би досудил пенал за Арсенал за влечењето на Мегваја него ли ова да го поништам
 7. Feisty

  Фудбалски вести

  2010 и 2019 не смееше Меси да земе, ај годинава има простор за дебата. 2019 Ван Дајк не зема за 7 гласа со онаква сезона зад себе, со невидлив Меси на реваншот со Ливерпул. 2010 Снајдер или еве ако се бираше од светскиот шампион Шпанија можеа или Чави или Иниеста. 2013 Рибери требаше...
 8. Feisty

  Политички случувања во Македонија - Генерална дискусија

  Од кај го најдоа ова копито, досеа заменик на Бектеши од сеа заменик на Груби ќе биде
 9. Feisty

  ATP тенис - општа дискусија

  https://m.youtube.com/watch?time_continue=8&v=3qvVjzWZz8c&feature=emb_logo Колку е бесен
 10. Feisty

  Политички случувања во Македонија - Генерална дискусија

  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10209029559172293&id=1716956396 Тешка болест сигурно Неџат му е некој братучед
 11. Feisty

  ATP тенис - општа дискусија

  https://www.facebook.com/148222491864254/posts/4799847976701659/ Срки :icon_lol:
 12. Feisty

  Политички случувања во Македонија - Генерална дискусија

  У 10 минути ќе те збудали шо зборува. Повеќе пати Орбан го спомена него ли Мицкоски :pos: Пари се носеле од Струга до Куманово. И најјако на кого му одговарало да има избори. Одговорот Пендаровски(овој дома не го есапат битно Васко го напраи славен :icon_lol:, оти лидер близок до сегашниот...
 13. Feisty

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Влегува у Кавадарци у кафиќ ќе застане у некој ќош уствари он е тој шо се ѕвери и зјапа ко да се обидува да испровоцира некој :D Весник чита "колумните" негови и ќе се загледа у една точка
 14. Feisty

  Влада на Македонија

  Заборавивме на човечето Димитров :pos: Според она германското ФАЦ фаворит бил за премиер. Е дури тогаш плафон 150 илјади :D
 15. Feisty

  Анкета: Локални избори 2021 (кандидати, активности и кампањи)

  Какви се бе овие луѓе, дел од него бил :pusigo:
На врв Bottom