Последната активност на faraon

 1. На faraon му/ѝ се допаѓа мислењето на ob1 во темата Moviespotting 2017.

  [SPOILER] 36. John Wick: Chapter 2 (2017) - 7/10 37. Awakenings (1990) - 9/10 38. Captain America: The First Avenger (2011) - 6/10 39....

  27 април 2017 во 13:34
 2. faraon одговори на темата Фан Клуб: Манчестер Јунајтед.

  Таков играч како Мората за десет семки не би го зел,а камоли милиони да се платат за него..Гризман е тоа што ни треба.

  26 април 2017 во 23:17
 3. faraon одговори на темата Збор и смајли :).

  :D Весел.

  26 април 2017 во 23:00
 4. faraon одговори на темата Тим А vs. Тим Б.

  775

  26 април 2017 во 22:59
 5. faraon одговори на темата Ајде да изброиме до 100 000 :).

  26.294

  26 април 2017 во 22:58
 6. На faraon му/ѝ се допаѓа мислењето на Марли во темата Смешни/интересни фудбалски слики, стрипови и видеа.

  [IMG]

  26 април 2017 во 13:20
 7. faraon одговори на темата Вицеви без наслов 2 дел.

  На пациентите во психијатриската болница во Бардовци им пуштиле да гледаат вести. Во првиот ред, после секоја информација за...

  26 април 2017 во 13:19
 8. На faraon му/ѝ се допаѓа мислењето на nikolailievski во темата Вицеви без наслов 2 дел.

  Учителката ги прашува децата како доаѓаат бебињата на свет. – Штркот ги носи учителке. – рекло едно дете. – Не, не, таткото и мајката...

  26 април 2017 во 13:19
 9. На faraon му/ѝ се допаѓа мислењето на Sungerot Bob во темата Вицеви без наслов 2 дел.

  Рамче украл 2 тона железо, но бил фатен од страна на полицијата и му рекла: - Признај дека ти го украдe железото! - Не бев јас, деците...

  26 април 2017 во 13:19
 10. На faraon му/ѝ се допаѓа мислењето на nikolailievski во темата Вицеви без наслов 2 дел.

  Отишол Трпе на доктор и почнал да му се жали за својот алат. Докторот го прегледал и видел дека алатот му е цел загноен и воспален, па...

  26 април 2017 во 13:19
 11. На faraon му/ѝ се допаѓа мислењето на katinakatalina во темата Рандом .gif слики.

  [IMG] [IMG]

  25 април 2017 во 23:19
 12. faraon прикачи податок во темата Женски газиња.

  [ATTACH]

  16864183_1598579203488739_9119943269303053949_n.jpg 25 април 2017 во 23:17
 13. На faraon му/ѝ се допаѓа мислењето на ADP во темата Женски газиња.

  :zloo: [IMG]

  25 април 2017 во 23:17
 14. На faraon му/ѝ се допаѓа мислењето на Wildfrie во темата Moviespotting 2017.

  77. The Departed - 10/10 78. One Flew Over The Cuckoo's Nest - 10/10 79. Citizen Kane - 6/10 80. The Adventures Of Robin Hood - 8/10 81....

  25 април 2017 во 23:17
 15. На faraon му/ѝ се допаѓа мислењето на Ron Burgundy во темата Филмови, режисери, актери: Генерална дискусија.

  [MEDIA]

  25 април 2017 во 20:31