Recent Content by exorcized

 1. E

  Навивачки групи во Македонија!

  Како бе јаделе надвор ќотек,што се дешавало по конкретно изјасни се
 2. E

  Навивачки групи во Македонија!

  Има многу,ги знам со име и презиме...
 3. E

  Помош - сакам да градам!

  Незнаев каде да прашам , куќа на центар 300м2 со двор 900м2 на најубаво место во град колку би дал инвеститор??? Само кеш во проценка имаче квадратот тука е 900 евра
 4. E

  Помош - сакам да градам!

  Ajde ekipo da ve vidam sega arhitekti hahaha kukja so dvor poveke od 1000m2 nz tocno i kukjata 250 300 kvadrsti nz tocno od prilika so markica za dukjan plus dukjan u kukjava lokacija na elitniot del odnosno nov cenat na gradot , za kolku od prilika moze da se dade na investitor i kako odat tie...
 5. E

  Навивачки групи во Македонија!

  ТИКВЕШ - искра прва утакмица на домашен
 6. E

  Навивачки групи во Македонија!

  По пауза од 1 година поради пандемијата со Ковид 19,во недела на 25 јули ке се одржи 21-во издание на Традиционалниот Меморијален фудбалски турнир „Вуко Каров и Тиквешките Легенди“. Оваа година покрај нашиот клуб Тиквеш на турнирот ке учествуваат и екипите на Вардар од Скопје и Победа од...
 7. E

  Навивачки групи во Македонија!

  Налет на сета,ЗАКОНОТ ВАЖИ САМО ЗА МАКЕДОНЦИТЕ КОЈ НЕМА ОСЕТЕНО НА СВОЈА КОЖА НЕЗНАЕ КАКО Е!!!
 8. E

  Правна помош и совети

  Терористи во парламент с тебе за една мочана кривична за пцуење ке ти правеле проблем хахаха да ти ебам државата помочана циркуЗ
 9. E

  Правна помош и совети

  Разбрав,условната осуда ми е помина значи сега правосилноста не постои,дали ке ми прават проблем за влез ма работа во државна институција, истечена е постапката само уште да ја избришам поздрав
 10. E

  Правна помош и совети

  Uslovna osuda mi e istecena 1 god bese, dali moze da ja izbrisam vrz osnova na sudska rehabilitacija ima pominato i plus 7 meseci ??
 11. E

  Навивачки групи во Македонија!

  Булеварко : 30 униформирани лица и НИКОБ , против 8 навивачи, денес во Струмица насила го отстрануваат навивачкото знаме во салата. Зборувајте ми за демократија и човекови права, вие лажни пророци, шиткачи и фарисеи.... Одете ЛГБТ знаме пипнете, обиџуко симбол или било кој друг симбол на ...
 12. E

  Навивачки групи во Македонија!

  Уште еднаш фала за искрените честитки поздрав до сите што сте активни тука на темата,30 Мај е следно изненадување прослава на едно врно светско ниво се гледаме 30.05.2021 Поздрав!! 1622035239
 13. E

  Навивачки групи во Македонија!

  КАВАДАРЦИ СЛАВИ ПОЗДРАВ ДО СИТЕ НГ МАКЕДОНСКИ ЛУДНИЦА!!!
 14. E

  Навивачки групи во Македонија!

  Загревање пред бараж !!!
На врв Bottom