Erich Zann
Последна активност:
18 јули 2019 во 11:28
Член од:
13 мај 2012
Мислења:
13.714
Допаѓања:
28.807
Поени од трофеи:
205
Албуми:
1
Фотографии:
8
Пол:
Машко
Роденден:
4 јуни 1991 (Возраст: 28)

Сподели преку:

Erich Zann

Модератор, Машко, 28

Најголема слабост на најдебелиот човек-храната 12 март 2015

Последна активност:
18 јули 2019 во 11:28
  1. Andrew
   Andrew
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Erich Zann
    Erich Zann
    https://www.youtube.com/watch?v=trE1LhS7KWk

    Еве и ова, само шо фронтменов на овие е тро Грин Деј филм, занесен. Во Апореа имаат свирено со Фонија, 2-3 пати, ги имам зачекано
    5 септември 2014
   4. Andrew
    Andrew
    Вадат некој просек. Фонија ми се боље. :D
    5 септември 2014
   5. Erich Zann
    Erich Zann
    Новиот се попознати :D Во Прилепов дури имаа цела таргет група на следбеници на кои им беа идоли и им ги знаеја сите песни. Инаку гитаристот во новиот почеток е пеач во Screaming for change. Гитаристот и пејач од Фонија пак е тапанар во Новиот почеток :D Се измешаа некако
    5 септември 2014
  2. wicked_1
   wicked_1
   Квалитетен филм, Ханеке опасен режисер бил !
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    Mило ми е што ти се допаднал.
    24 август 2014
  3. Васил МКД
   Васил МКД
   колега има некој добар сајт за одлични рок бендови ?
   да откријам уште некој квалитетен бенд. :D
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Васил МКД
    Васил МКД
    Значи тука да ги барам бендовите.
    Имам јас профил, скроблам чат-пат. :D Имам некои работи па кога ќе се средат профилот ќе ми биди во полна функција.
    VasilHipstah сум иначе. :D
    21 август 2014
   4. Erich Zann
    Erich Zann
    Те додадов, прифати ме таму x)
    21 август 2014
   5. Васил МКД
    Васил МКД
    Готово. :D
    22 август 2014
  4. Andrew
   Andrew
   Ej, ja pa dodatno te tagiram... :D
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Andrew
    Andrew
    Тоа па чувство ме нај нервира :@
    19 август 2014
   4. Erich Zann
    Erich Zann
    Зато не се слуша бенд активно над 10 дена :D А мислиш дека цела вечност можеш да го шибаш до бескрај.
    19 август 2014
   5. Andrew
    Andrew
    егзакли :D
    19 август 2014
  5. dragonsky
   dragonsky
   Еј coupling си почнал да ја гледаш а ? Најјака серија :D
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    Останато ми е во меморија, нешто од по телевизија, ама реков убо сега да си почнам кроце кроце :D

    Строго англиско од страна на хумор веќе 2 години истражувам. Уште сум под импресии на Only fools and horses, но како што и самиот знајш, си владее хуморот во англиските.
    16 август 2014
  6. RickyLFC9
   RickyLFC9
   Лајк за сликата од музиката у ДК :D
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    Te рани а :D
    Абе таа ,,рокерче" е демек, ама со друштво собрани ова она, и одлепува шо да и се прај. Досега си го чистев профилот.
    11 август 2014
  7. Anne.
   Anne.
   Дај корегирај ми го О-то во мислењето One hОt Wonders ако сакаш. :D
   1. Anne.
    Anne.
    во Сонг Контест воведниот пост :)
    28 јули 2014
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    Ajде сега x)
    28 јули 2014
   3. Anne.
    Anne.
    Фала =)
    28 јули 2014
  8. RickyLFC9
   RickyLFC9
   Доста ти сеев turmoil у подфорумот, од утре ќе се деактивирам од таму на неодредено, освен на натпревари :)
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    Лајков не ти е за деактивирањето, туку за обратно да те стимулира да си постираш :) Ти ја носиш динамиката во подфорумот. Ако бевме сеистомисленици, само ќе си лајкавме и ќе си праевме муабет, уба песнава, уба уба :D Уживај и постирај си, форумов е секој да си кажи шо си има. И јас се спукувам во други теми. Секој со мислите ебаго.
    18 јули 2014
   3. RickyLFC9
    RickyLFC9
    Ајде ќе видиме, ќе бидам поумерен у секој случај и ќе пробам да не се напињам со други ко на почеток што праев :)
    18 јули 2014
   4. Erich Zann
    Erich Zann
    Животот Рики е премногу краток за со страсти да им влегуваме на некои работи :D Кулирај си, многу многу не се замарај, секој си тера животот и филмот кроз животот, а најбитно од се е да биди среќен нели и ич да не му чуе во таквата благосостојба :D Уживај и те чекам повторно активен во подфорумот.
    18 јули 2014
  9. Malcolm van den Сабаховић
   Malcolm van den Сабаховић
   with a great mustache, comes great responsability! :D
   1. На Andrew и Erich Zann им се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Malcolm van den Сабаховић
    Malcolm van den Сабаховић
    - Џејмс Дин, 1952 г.
    15 јули 2014
   4. Malcolm van den Сабаховић
    Malcolm van den Сабаховић
    (тешко дека) арен. Очекував за Азра. Требит појке да се активираме на таа тема. Малку едикативно појке. Рајава не е запознаена :D
    15 јули 2014
   5. Erich Zann
    Erich Zann
    Joк, пак чат пат се најдува народ во подфорумот, ама послабо мотивација за активирање :D Да имаше опција наполитанки да се пуштаат по форум преку компјутер, супер че беше. Eдна песна Азра-Едно наполитанче, еден убав коментар-две.
    15 јули 2014
  10. Ska Maniac
   Ska Maniac
   Има група на форумов за рокабили,психобили,панкабили ??
   1. Erich Zann
    Erich Zann
    Koлку шо знам и памтма нема. Прилично сигурен сум дека нема :)
    8 јули 2014
   2. Ska Maniac
    Ska Maniac
    незнам дали да отворам (да не испадне истите 5-6 души од панк,пост-панк и тука да коментираме со плус 2-3 рандом) :(
    8 јули 2014
   3. Erich Zann
    Erich Zann
    Пробај и се, ја имаш мојата поддршка, ќе го спрегнам и Andrew па ако залета плус уште некој супер. Нема шо да се изгуби мислам.......и јас сум имал доста неуспешни обиди, али јбг, остануваат запишани во историјата од подфорумот музика :D
    8 јули 2014
  11. Pluh
   1. На Andrew и Erich Zann им се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Andrew
    Andrew
    Ако не пише нешто тука плух у рок од една недела е педер. хеухеухеухехуехуе
    29 јуни 2014
   4. Erich Zann
    Erich Zann
    Че пиши мора да пиши x)
    29 јуни 2014
   5. Pluh
    Pluh
    se drzam nastrana jas od hipsteri :D
    30 јуни 2014
  12. Pluh
   Pluh
   ова е од книгата:
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Pluh
   3. Pluh
    Pluh
    Tyler's words coming out of my mouth...
    14 јуни 2014
   4. Erich Zann
    Erich Zann
    Јако скроз
    14 јуни 2014
  13. Толстој
   1. Толстој
    Толстој
    мислев на листата на сите кои биле сега, да не се насоберат :)
    10 мај 2014
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    Ги памтам, али ќе ги вметнам за скоро :D
    10 мај 2014
  14. blue ladybug
   blue ladybug
   Ти дете че бидиш голем адвокат. Ако станиш политичар некој ден, не те гласам. Не ќе знам дал вистина лафиш ил само убедуваш народ. Многу си слаткоречив и издржан во муабетите. :)
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    Кизнај шо че бидам, битно да бидам нешто :) Инаку и лафам и убедувам, таква тактиката да ми била x)
    1 мај 2014
   3. blue ladybug
    blue ladybug
    За тоа ти викам адвокат. Само за у судница си. Пари има да се напниш. :)
    2 мај 2014
  15. Iceboy
   Iceboy
   Му читав на Фриман интервју специјалка можно е да прават за Шерлок...само кога еден Господ знае.
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Iceboy
    Iceboy
    Абе секако новава сезона треба по со време да биде, ама колку е тоа по со време ќе видиме..
    А и специјалкава ако ја носат гарант околу Божик нешо ќе биде, Британциве тоа време си вадат посебни епизоди.
    27 април 2014
   4. Erich Zann
    Erich Zann
    2016-та така најавата им е....2 години се многу некако. Ако излези за нова година во меѓувреме како утешителна награда таман. Ако не ќе си чекаме :)
    27 април 2014
   5. Iceboy
    Iceboy
    Се навикнавме да чекаме бе, нешто брзо ако испадне, тоа ќе ни биде чудно :)
    27 април 2014
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  4 јуни 1991 (Возраст: 28)

  Потпис

 • Вчитување...