Erich Zann
Последна активност:
19 јули 2019 во 13:47
Член од:
13 мај 2012
Мислења:
13.715
Допаѓања:
28.808
Поени од трофеи:
205
Албуми:
1
Фотографии:
8
Пол:
Машко
Роденден:
4 јуни 1991 (Возраст: 28)

Сподели преку:

Erich Zann

Модератор, Машко, 28

Најголема слабост на најдебелиот човек-храната 12 март 2015

Последна активност:
19 јули 2019 во 13:47
  1. Ron Burgundy
   Ron Burgundy
   значи викаш да го глеам abre los ojos? :)
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Erich Zann
    Erich Zann
    Ванила е сосема ок. Има некои минимални ситници, но овој другиов е ко подобар некако. Барем мене таков впечаток ми оставил, знајш онака оригинална идеја си е оригинална идеја. Јас би ти препорачал да го изгледаш и овој.
    4 јануари 2015
   4. Ron Burgundy
    Ron Burgundy
    Иначе греши што го смени никот, пошто кога те читав си викам еве го турви од бадијала со кого пуштавме музика на радиото, сеа ја нема таа магија поќе :D
    8 јануари 2015
   5. Erich Zann
    Erich Zann
    Навика е :D И јас се навикнав на тебе ебаго, на новиот ти.
    Јас првин се бунев и на самиот себе, си викам кој е овој Ерик шо ми постира за секунда.
    8 јануари 2015
  2. Hurin
   Hurin
   A man with a big cock avatarot
   1. На Andrew и Erich Zann им се допаѓа ова.
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    мангупски да биди
    31 декември 2014
  3. Клипче
   Клипче
   Брад многу си ме изнасмеал до дешаФкава у ДК хахахахаха! Стварно е језиво ебаго :D XD
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    Чути, уште се смеам на глупоста своја, од друга страна се присетувам на ретардираниот момент кога со внимание зумирав во аголот и ја изгасив музиката која свиреше за миг :D
    30 декември 2014
   3. Клипче
    Клипче
    Од кај да знаеш дека постои таква опција? хахаххахаха
    Интересно би било сеа у друштво да расчепкам опции по телефоните и да им остаам така XD
    30 декември 2014
   4. Erich Zann
    Erich Zann
    Програм е на андроидов, cameraart така се вика, има полно опции меѓу кои и оваа левава x)
    30 декември 2014
  4. shutrak
   shutrak
   @turvior, napraviv greshka vo glasanjeto ,posledna ta so eden poen treba da e baba zumbula,te molam ispravi ja greshkata,,,
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. shutrak
    shutrak
    ,,,togash odzemete go posledniot glas shto e dupliran
    18 декември 2014
   3. Erich Zann
    Erich Zann
    Ќе средам сега.
    18 декември 2014
   4. shutrak
    shutrak
    ok e neshto srediv ,za validno ke se rachuna mojot vtor post so ispravkata,,
    18 декември 2014
  5. wicked_1
   wicked_1
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    Еј ми евоцира супер спомени :D Благодарен ти сум.
    16 декември 2014
  6. RickyLFC9
   RickyLFC9
   Може да отворам тема за најбољи песна на 2014та или тоа би требало да иде у "Музика 2014"? Ја мислам дека треба нова тема за така повеќе да се истакне тоа, али како сакаш :)
   1. Erich Zann
    Erich Zann
    Идејата како идеја е добра, можиш да ја отвориш, крај краева после ќе ја споиме со мојата (кога ќе замри) за да не се изгуби некаде наназад. бива? :)
    8 декември 2014
   2. RickyLFC9
    RickyLFC9
    Готово, утре од сабајле :)
    8 декември 2014
  7. парва
   парва
   Познаа се разлика нели : D
   Рејдиохед устфари ништо посебнo : P
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    Она е некој техникал метал :D Солажи пиштат, вриштат.
    A за коментаров за Рејдио че се караме хихи :D
    3 декември 2014
  8. RickyLFC9
   RickyLFC9
   Абе Турви иам едно другарче што е на оркестар, па сеа сака малце да го промовира, да даде до знаење дека оркестарот прима нови членови и све тоа. Он има профил и отвори тема, али пошто има едно мислење, нема аватар и све тоа, не привлекува некое внимание, па темата се изгуби.
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    21 ноември 2014
   3. Erich Zann
    Erich Zann
    Што мислиш да пиши во неа, или да пробаме со башка? Ако отворам башка тема, прилично сигурен сум дека за брзо ќе пропадни пошто слабо сттоиме со народ на форумов кој е музички активен.
    21 ноември 2014
   4. RickyLFC9
    RickyLFC9
    таманка е ова, фала :)
    21 ноември 2014
  9. _BerzerkeR_
   _BerzerkeR_
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. _BerzerkeR_
    _BerzerkeR_
    Хахахахахах е сега е моментО за рапид трол интенсити ама че гледам хорор а то не оди заедно, нема да ми се бендиса филмов на крајот. XD
    19 ноември 2014
   4. Erich Zann
    Erich Zann
    шо филм бе? јас читам хорор моментално, :Lovecraft нешто
    19 ноември 2014
   5. _BerzerkeR_
    _BerzerkeR_
    Ouija, прикрај сум и немам желба да го догледам, не ме прими баш :D атер за брат ми иначе че си пуштам пес.
    19 ноември 2014
  10. CafeDelMar
   CafeDelMar
   Да не ја пунам темата избриши ги беј д фиш :)
   1. Erich Zann
    Erich Zann
    Ајде ќе средам :)
    18 ноември 2014
   2. CafeDelMar
    CafeDelMar
    Фала :)
    18 ноември 2014
  11. Andrew
   Andrew
   Значи знаев. Знаев дека со нив ќе играш. :D И дека @AceCaleb ќе игра со Санаториум. :D
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Erich Zann
    Erich Zann
    Да не не сфатат погрешно :D Нека остани вака, ама како идеја можи да се подразработи, па макар и во истата тема, после последното пријавување, се до гласањето.
    18 ноември 2014
   4. Andrew
    Andrew
    Ќе размислам да склопиме некој концепт.

    :D
    18 ноември 2014
   5. Andrew
    Andrew
    И шо ме зарази со Анастасија сеа, ќе ги поддувам до утре.
    18 ноември 2014
  12. wicked_1
   wicked_1
   да не го најде на торент негде Јад? сакам да го изгледам уше еднаш неможам нигде да најдам, освен ова на јутуб..
   1. Erich Zann
    Erich Zann
    Јок, од јутуб го гледав........а пишуваше таму демек на тракер.мк го имало, само немам проверено ич
    12 ноември 2014
  13. AceCaleb
   AceCaleb
   Бајаги омекнати али да, има ок песни. Мои омилени:

   Man On The Run
   The Gift
   Bodies In Motion
   Broken In Paradise

   Веројатно Bodies In Motion сега за сега No1.
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    И кај мене Bodies е прва. Oдлична песна, има некој шмек од постарите албуми валјда, зато.
    24 октомври 2014
  14. wot
   wot
   20,000.Days.On.Earth.2014.720p.BluRay.x264
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    Сполајти в крај :D
    22 октомври 2014
  15. LordDragonII
   LordDragonII
   Korn vs. Faith no More или постарите од RHCP и Infectious Grooves нешто на фанк рок метал, мада Korn се уникатни по раперцките влијанија; металска верзија на Cypress Hill.

   Од каде со Tool? Не ги слушај комуњистите!
   1. На Erich Zann му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Erich Zann
    Erich Zann
    Се јачаме по малку, другарче ми е :D Шурка нешто ова она, реков да го поднаучам. Инаку можи нареден дуел Корн со Фејт, макар шо сигурен сум дека ќе наидиме на слаб фидбек.
    13 септември 2014
   3. LordDragonII
    LordDragonII
    13 септември 2014
   4. LordDragonII
    13 септември 2014
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  4 јуни 1991 (Возраст: 28)

  Потпис

 • Вчитување...