elena1985@
Поени од реакции
21

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Филмот што го стави(мислам комедијата) е толку глупав што ни вага не може да го мери. :)
  elena1985@
  elena1985@
  HAHAHAHA PA CIM ZNAES DEKA E GLUPAV SIGURNO SI GO GLEDAL
  Sky*
  Sky*
  Почнав првите 20 минути и се откажав, на телма го имаат давано 100 пати. :)
  elena1985@
  elena1985@
  секој си има свое мислење мене баш ми се допадна никој не те фати за врат да го гледаш сакаш гледај го сакаш не,
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom