dzonyb
Поени од реакции
6.440

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • ОК е , но ако ми ги читаш коментарите , ќе видиш дека апсолутно сум растеретен од партиските стеги, и искрено многу ми е удобо вака...
  Се извинувам за етикетирањето.
  На останатите прашања во врска со твојата реплика во некоја наредна прилика. Поздрав.
  Zdravo Misirkov,
  vo prodolzenie ti ja prakam mojata licna Mail adresa, se nadevam deka nabrzo ke iskontaktirame.

  Pozdrav,

  Aleksandar

  kultuzin@yahoo.co.uk
  Здраво, Александар!
  Ти благодарам за интересот за мојот патент, драго ми е дека си приметил во муабетот. Остави ми е- mail адреса на лични и ќе бидеме во контакт.

  Поздрав,
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom