DuX1112

Роденден
11 декември 1985 (Возраст: 36)
Пол
Машко

Заследени членови

Следачи

Трофеи

 1. 1

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.
 2. 25

  Староседелец

  Честитки! Три години Кајганџија. Добивате 25 поени.
 3. 15

  Годишнина

  На нашиот форум сте регистрирани точно 1 година. Како награда за верноста добивате 15 поени.
 4. 2

  На некој му се допаѓате

  На некого му се допаѓа едно од вашите мислења. Продолжете така!
На врв Bottom