DStojmanovski
Последна активност:
18 јули 2017 во 17:11
Член од:
недела
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машко
Роденден:
7 февруари 2004 (Возраст: 13)

Сподели преку:

DStojmanovski

Машко, 13

Успева оној кој верува во себе, а не во другите ! 17 јули 2017 во 21:29

Последна активност:
18 јули 2017 во 17:11