Последната активност на Drettica

 1. Drettica одговори на темата Фудбалски/трансфер дискусии.

  У реду е Барса дедвудот што не им треба го нудат у трејд... стај Суарез Ленгле или Штеген а не овие ботови :icon_lol:

  18 јули 2019 во 20:18
 2. На Drettica му/ѝ се допаѓа мислењето на SK-92 во темата Фудбалски/трансфер дискусии.

  Освен ако не ве избаци некој од ЛШ.

  18 јули 2019 во 14:13
 3. На Drettica му/ѝ се допаѓа мислењето на ПетарА во темата Фудбалски/трансфер дискусии.

  Мене исто кунг фу-то ми е скоро перфектно само од гледање на филмови со Брус Ли. Сега и твитерот на кунг фу го наместив за да го надоградам.

  18 јули 2019 во 14:13
 4. На Drettica му/ѝ се допаѓа мислењето на Scirea во темата Фудбалски/трансфер дискусии.

  Прашајте го Бејл дали е лесен шпанскиот јазик... :kafence:

  18 јули 2019 во 01:31
 5. На Drettica му/ѝ се допаѓа мислењето на Io Sono Interista во темата Фудбалски/трансфер дискусии.

  And now for something completely different: [MEDIA] :pos:

  17 јули 2019 во 22:43
 6. На Drettica му/ѝ се допаѓа мислењето на Ryan Giggs во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  по грдо нешто у живот немам видено, добро бе кој носи вакво (освен боки) мислам треба да ти фали даска да се акнеш у вакво и да се шеташ...

  17 јули 2019 во 17:36
 7. На Drettica му/ѝ се допаѓа мислењето на курајбер во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  ^ би ја грмел Версаче папучава по бостан кога искачам со бела рамбовка :cool:

  17 јули 2019 во 17:35
 8. Drettica одговори на темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Само хејтерски да се шупотело и шумолело... ај ако не Дпсне да го вратиме :icon_lol:

  17 јули 2019 во 16:35
 9. На Drettica му/ѝ се допаѓа мислењето на vidooq во темата Фан Клуб: Реал Мадрид.

  Не сте имале таква мрцина на таква плата.

  17 јули 2019 во 16:14
 10. На Drettica му/ѝ се допаѓа мислењето на Anco во темата Дали би војувале за нашата земја ?.

  A prasanjeto da e .DALI BI SE BORELE PROTIV SVOJATA DRZAVA bi se borel...bideiki samo taka moze da vlezam vo parlament i da bidam...

  17 јули 2019 во 16:07
 11. На Drettica му/ѝ се допаѓа мислењето на Darling во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Sitna roba, duchanchina

  17 јули 2019 во 15:51
 12. На Drettica му/ѝ се допаѓа мислењето на Ilumious во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  450,000 EU во кеш нашле во квази телевизијата :tapp:

  17 јули 2019 во 15:51
 13. На Drettica му/ѝ се допаѓа мислењето на Scirea во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Кога ќе земат овие колективен одмор, да здивнеме малце и ние од глупостите? Не се трпи веќе ова. П.С. Заев на 2 Август ќе говори на...

  17 јули 2019 во 15:51
 14. На Drettica му/ѝ се допаѓа мислењето на Ilumious во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  Затоа што во нормална држава за вакви шизофрени постови може да лежиш затвор како мерка превоспитување а МКД е ненормална држава,...

  17 јули 2019 во 15:48
 15. На Drettica му/ѝ се допаѓа мислењето на Wacky87 во темата Случувања во Македонија (Генерална дискусија).

  А зашо Катица си даде отказ пред апсењава, мислеше ќе куртули?? Ако се докаже дека е виновна, џандариве у затвор ќе треба да ја мачкаат...

  17 јули 2019 во 15:43