DRACARYS
Поени од реакции
2.422

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Пиши јузернејм и пасворд, вториот пасворд не го пишувај мислам дека така ќе немаш проблеми. ;)
  Не, само на OnBux сум, ако си регистриран на OnBux дај ми реферал линк да се регистрирам, поздрав. :)
  Да да сеа ми текна,али незнам дали си го гледам и Тетовирање,има една сцена со наркоман па затоа ти пишав :)
  Незнам да ти кажам право. Мислам не, но не сум сигурен. Јас картичката ја земам за покер. :smir:
  Добро е некој да го почитува Ибрахимобиќ од Миланезиве, до сега немам сретнато таков :P А според аватаров гледам дека согледвиш колку е значаен за Милан
  За 3G ќе идеш ..MENU > Settings >Wireless & networks > Mobile Networks >Data Service ... треба да ти биде штиклирано :)

  Доколку ти е штиклирано , рестартирај го телефонот и ќе ти се вклучи автоматски !!!

  Поз
  да телефонот е топ wifi 3g камера со блиц , батеријата држи и 4 дена доколку не ти е уклучен цело време wifi-то ... има android 0s 2.1, софтвер и опции за симнување, е сега тачот не е фул сензитив ... али во рок од 3 дена ќе се научиш ... со него иде и моливче...

  Поз
  Тоа е оперативен систем пример како Windows на компјутер ... ако можеш да го најдеш поголемиот ок ако не и малиот е добар
  Абе казната не е ништо освен лоша репутација ( ако била таков вид на казна.)
  Некако рапот не е застапен на форумов доволно ... реално гледајќи тие што се рап на форумов си се гледаат повисоко од легијата/днс/свп.... :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom