Divac
Последна активност:
13 април 2016
Член од:
27 мај 2013
Мислења:
25
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
18
Роденден:
13 јуни 1925 (Возраст: 94)

Сподели преку:

Divac

94

Последна активност:
13 април 2016