Recent Content by dielectric

 1. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  Чувара е новиот Владо Недановски Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 2. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  Диало искина одбрана, мамето им го еба + без ниедно исклучување Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 3. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  [emoji3590] Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 4. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  Трансфериве од Фр кој ги средува, Марјан Колев? [emoji3] Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 5. dielectric

  VELUX EHF Champions League (општа тема)

  Раул и Дејвис назад во Вардар на дообука Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 6. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  Вујо го земаше и Безјак. Еве го Скубе, игра за Словенија, со Бомбач и Зарабец во тимот. Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 7. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  Скубе брат не ти се враќа во Мкд во наредни 50 год. Уште му иде да си касни од куро што не отиде во ПСЖ и заврши во Мешков. Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 8. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  Доволно е што Вардар добива барем по 1 функционален лев и десен бек (секако, ако нема повреди). Сезонава ја истераа без бекови, така да сигурно ќе биде за класа подобар во следната. Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 9. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  Борко тренер на голманите Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 10. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  Каналот е на неговиот менаџер :) Некој постираше дека е тој, Лука... Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 11. dielectric

  Ракометната репрезентација на Македонија (мажи)

  Седмерци: 6/12 Алал бе Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 12. dielectric

  Ракометната репрезентација на Македонија (мажи)

  Што е фркава со Димитриевски? Игнориран од сите селектори. Факинг Танкоски и Мишевски добија шанса Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 13. dielectric

  Ракометни трансфери

  Овие пак досадни се. Ај купи све што мрда http://www.g-sport.mk/vest-statija/93578/vesprem-go-krade-vajlupov-od-brest-i-kelce Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 14. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  https://24rakomet.mk/%d0%bd%d0%b5%d0%ba%d0%be%d0%b3%d0%b0%d1%88%d0%bd%d0%b8%d0%be%d1%82-%d0%b2%d0%b0%d1%80%d0%b4%d0%b0%d1%80%d0%b5%d1%86-%d0%bf%d0%be%d1%87%d0%bd%d1%83%d0%b2%d0%b0-%d1%82%d1%80%d0%b5%d0%bd%d0%b5%d1%80/ Еј кариера му уништи гнасана Пекелер Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 15. dielectric

  Фан клуб - РК Вардар

  На Карачиќ договорот му истекува летоска? Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
На врв Bottom