Darko_ufo
Последна активност:
27 март 2017 во 18:28
Член од:
5 јули 2012
Мислења:
2.747
Допаѓања:
2.663
Поени од трофеи:
175

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели преку:

Darko_ufo

Машко

Последна активност:
Прегледува тема Случувања во Македонија (Генерална дискусија), 27 март 2017 во 18:28
  1. Peja989
   Peja989
   Лепак, не ми лајкуј, уште сме скарани. Контрај ми, ќе си лапаш лајкови од Стелт и Шмастиел цело време.
   1. На Darko_ufo му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Darko_ufo
    Darko_ufo
    Па морав лајк, исто мислење делиме за бајкерите и возачите.
    13 ноември 2015
   4. Castiel
    Castiel
    Дај бе порасни. Се рчкаш без потреба.
    13 ноември 2015
   5. Peja989
    Peja989
    Треба да добијам па пишувам нерезонски постови.
    13 ноември 2015
  2. Ilumious
   Ilumious
   toj Mukoski ne ni ima vozacka, za kola ne pravime muabet. toa e pojako.
   1. Darko_ufo
    Darko_ufo
    Тоа се 1600 евра месечно за трошоци од Вевчани, а гарант има 3 стана у Скопје. И после ќе се прават патриоти и Пандев требало да игра од љубов, а одбојкарите ќе ги праќаат со расипани автобуси :)
    11 октомври 2015
   2. Ilumious
    Ilumious
    taka taka, prav si nema sto.
    11 октомври 2015
  3. Клипче
   Клипче
   Брат опушти се пола од овие не разбираат фудбал ебаго.

   Еден дури Интер и Сампдорија на исто ниво ги става.
   1. Darko_ufo
    Darko_ufo
    Хахах, сеа не знам дали ме заебаваш или си сериозен, ама за тоа сме фанови на Интер и на Милан, да се реметиме па и понекогаш да делиме комплименти меѓу себе за клубовите, а овие глумат лудило, и најчесто мислат дека се разбираат у фудбал зашто играат менаџер. Поздрав
    18 август 2015
   2. Клипче
    Клипче
    Не бе ќе те заебавам, сааш линк кај шо ги споредуваат интер и сампдорија?
    Као демек на ист левел биле а вие триплете имате:Д
    18 август 2015
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко