dARK_ElementaL
Член од:
21 август 2017
Мислења:
465
Допаѓања:
194
Поени од трофеи:
35
Албуми:
1
Фотографии:
24
Пол:
Машко
Роденден:
24 декември 1995 (Возраст: 22)
Локација:
Мидгард
Професија:
Ловец на демони

Сподели преку:

dARK_ElementaL

Мрачен Паладин, Машко, 22, од Мидгард

I will not be ruled 16 јануари 2018