Recent Content by dantemkd

 1. dantemkd

  ANIME (Генерална дискусија)

  Слушај скеој си има свое мислење и вкус мене по кажаното погоре не ме влече да го гледам кој сака такви серии бујрум но јас не сум за.
 2. dantemkd

  ANIME (Генерална дискусија)

  Се е ок со појаснувањето но досадно ми изгледа анимето.
 3. dantemkd

  ANIME (Генерална дискусија)

  Бар да објаснеше малку за приказната или бар што жанар е?
 4. dantemkd

  ANIME (Генерална дискусија)

  И со мангата сум при крај и анимето го завршив.
 5. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Тренер може да е Менаџер тешко. ;)
 6. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  не си ти тој кој ќе има интергритет да ми каже да беше некој друг можеби ти имаш толку фејл постови што компилација може да ти склопам. А штом си бфф со Оле оди кажи му ти па смејте се заедно. П.С. Уште сум на став дека требаше да испаднеме.
 7. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  У премиер лига е на гол разлика од кога памтам јас
 8. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ако не ви се допаѓа поинакво мислење направете си дома Сабат и собирајте се што исто размислувате јас не филтрирам прифаќам различно мислење. Ако видиш под дуелите стои to be announced оваа е официјално од клубот. А за тоа што ќе ме ставиш на игнор ме боли многу еве плачам .
 9. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Таа што требаше на 7ми се менува на 9ти да се игра исти така што требаше да се игра со Палас и Вест Хем на 15ти и 18 треба да се најват кога ќе се играат
 10. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Да се направи место за купот !
 11. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Тимот против Брајтон.
 12. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ако постигне успех ќе ме демантира Оле и никој друг Мурињо заврши 2 со екипата и немојте да велите не наследил ништо Оле затоа што наследи добар тим плус му се отвори банката . Оле е далеку од голем менаџер .
 13. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Кои попрецизно те интересираат.
 14. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Друше јас пласирам факти демантирај ми ги фактите и ќе прифатам. 1593535638 Секогаш сум бил песимист према Оле. Тоа што вие свршувате на Оле не сум јас крив.
 15. dantemkd

  Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

  Ферги инаку и 92/93 првпат ја освоил лигата а 87/88 втората сезона ја завршил втор 9 бода зад Ливерпул! Поголем успех од Оле или не си задоволен со послаб тим од тој што наследи Оле.
На врв Bottom