DAFFY DUCK
Поени од реакции
16

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Браво за трудот околу книгата.Вежбите ке ги пробам па ке видам дали делуваат.Респект другарче
  DAFFY DUCK
  DAFFY DUCK
  You are wellcome my friend :) Би сакал било како фидбек доколку нешто евентуално ти помогне/одмогне од книгата. Поздрав :)
  Конечно те најдов..По дрво и камен те барав.. :) Ако може линкче од твојата книга бидејки ми е потребна..Имаше интересни вежби во неа, би сакал да ги пробам.Се надевав дека бадијала форумот ке се врати побргу и од таму да ја најдам но форумот го нема, едвај те најдов...
  :D
  V
  Пријателе бравос за книгата, што си ја објавил, верувај дека на многу луѓе им помогна:)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom