Corvus
Поени од реакции
9.250

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • интересн податок: неколку саата пред да почнеме со „препукувањата“ имав аватар од брус ли....како ќе ни течеше па тогаш муабетот? :)
  Corvus
  Corvus
  И ова модерниве мма енд шит, ич не ми се свиѓаат, глупости живи.
  DreaM oNe
  DreaM oNe
  Не не,не сум престанал да ги сакам таман работа,топ си се.Имам и катани,онакви поише се ко за украс али ок се,не планирам да сечам никого (барем сега за сега) :)
  За последното си у право,исто како и за музика и за било каква уметност.Во тоа што ти ќе си се пронајдеш е встинското....барем за тебе.Се е субјективно кога ќе видиш.
  DreaM oNe
  DreaM oNe
  мма според мене се модерна верзија на сумо,понабилдани типови али суштината е иста.Во затворен кафез се тркалаат гушнати по земја.....love and happines :) нема филозофија,нема уметност,нема ништо. А некој ако проба да се снаоѓа низ коментариве се заебал ептен :)
  Corvus
  Corvus
  Еј ич не се сеќавам, најверојатно.
  Ама и еден туторијал видов од тебе, па може и од таму да сум те. :)
  Towelie
  Towelie
  So HTC Explorer rutiranjeto.. takada jas sum bil. :D
  ...killed by rationalism and science. Nietzsche is a believer baby :*
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Corvus
  The Magus
  The Magus
  Зошто најголем Господе чувствувам дека ја познавам Corvus!?
  Corvus
  Corvus
  Не би знаела.
  Имаш идеја?
  The Magus
  The Magus
  Немам, ова Бог е мртов ме излага пошто Ниче ми го предизвика најголемиот оргазам до сега во животот, па си реков да не ме знаеш!
  Ако си по магични трикови можам да ти посочам еден форумџија кој сигурен сум дека ќе ти помогне. Побарај го fantom.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom