city park boy
Поени од реакции
22

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Хахаа... Абе сеа не е моја вина што не си идевте со автобуси... Не е битно, ке се видиме другата сезона, зашто полиција нема да дадат гостување кај вас... А инаку за тоа типчето прашај бе, не те лажам, едвај извлече жива глава... А синока на ефедрин да не беше, многу здивен... хаха
  хехе а бе шо се нервираш сеа шо ти ја дупев комшиката :)) и одма си ме наклеветил
  M
  супер аватар ама ќе ти го тргнат...
  Епа бев над тебе во второ полувреме и не бев сигурен дали си ти тој па да не се резилам за џабе.
  дозволени се вакви симболи како твојот аватар на форумов?:):):)и ја како шо можеш да видиш имам сличен симбол,ама не е директно поврзано со твоево :)
  V
  Хаха брат закон потпис тоа за Амир.:)
  море дај да им ангажираме на лозарите еден автобус да дојдат интересно да ни биде... вака нема на кој да урламе... поздрав
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom