children
Поени од реакции
41

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Добредојде друже на форумов (за активноста). Добар избор на музика :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: children
  children
  children
  Фала, фала.
  Иначе една година сум тука ама личноста шо сум бил пред една година со тоа шо сум сега нема допирна точка. Мислењата ми се скроз различни хах...
  Erich Zann
  Erich Zann
  Ajде, интересна дружина има во подфорумов, тука сме x)
  children
  children
  Се надевам на убав помин. :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom