Recent Content by chef_cook

 1. chef_cook

  Фан клуб - РК Вардар

  незнам ја таа работа со ратите али на Кокошаров се најмило..он гиндомесе Атман Горбок Горпишин и Кугис
 2. chef_cook

  Фан клуб - РК Вардар

  не дека мечтаеме за нови играчи.сакам што побрзо да заврши сезонава
 3. chef_cook

  Фан клуб - РК Вардар

  дечки...од август немаат плата земено...
 4. chef_cook

  Фан клуб - РК Вардар

  Ја мислам дека треба тема да отвориме "Дали треба да е исвиркуван Алекс Душебаев на гостувањата во Скопје?.
 5. chef_cook

  Фан клуб - РК Вардар

  Дале за клубот,па за тоа плати зимале.За разлика од прошлата година.Е тие се хероите
 6. chef_cook

  Фан клуб - РК Вардар

  Цело време се обидуваш да ја протуркаш личната антипатија лон Скубе,и никако не ти поминува.Веќе 3-4 пати пишуваш дека ти иде на нерви и никој не ти реагира.Да тврдоглав играч е...али дај опрај се,што пишуваш,какво бркање...
 7. chef_cook

  Helicobacter pylori

  Момемтално лечам Хелиобакт,воспаление на даанаестпалечно црево,и воспаление на жолч и панкреатит.По 6 таблетки пијам 3 пати у ден..20 кила за еден месец ослабев.Немав никакви полблеми или тегоби,гледав на интернет еден тест за во домашни услови со плунка во чаша вода рештив да пробам и испадна...
 8. chef_cook

  Фан клуб - РК Вардар

  Апсолутно! Факт е дека они ја граделе играта,и му спремале одбрана на Диско и Крис..и ова ги збуни.Разбивање на зона со двајца пикери и мали брзи и интелигентни играчи на бекови кој се пробиваат на шест. Од мука нов стил на игра воведовме во ракометот.Е сега да се усоврши и да се приклучат и...
 9. chef_cook

  Фан клуб - РК Вардар

  Да им кажел некој на Тим и на Чупко дека бекови ќе треба да играат луд ќе го направеле. Да беа други играчи ќе играа ради реда,нели не е нивна позиција,имаат алиби. Чупко заврши работа колку толку,додека Тим е глобтротер,неможе тој туку така едноставно да игра. Имаат трнирано на тренинг за...
 10. chef_cook

  Фан клуб - РК Вардар

  Секоја чест,за сите,никалва замерка немам.Секоја чест,за Кокошаров,одлично ја спремил утакжицава
 11. chef_cook

  Фан клуб - РК Вардар

  со фул ја мислам
 12. chef_cook

  Фан клуб - РК Вардар

  Добар си беше Џамбо! Да немаше психички проблем уште ќе бранеше за Вардар!
 13. chef_cook

  Фан клуб - РК Вардар

  се што треба да се деси ќе се деси овој месец...
 14. chef_cook

  Фан клуб - РК Вардар

  какви пропалици се гедбан и кугис,боужеее.двојкаши!
 15. chef_cook

  Фан клуб - РК Вардар

  кредитот од комерцијална е анулиран во замена за реклама.MOLY e главен спонзор на младите!
На врв Bottom