Ch_girl
Поени од реакции
16

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Секој предмет имаш шанси да го полагаш мин. 3 пати, а можда и 4(зависи од проф. и асистенти),за тоа барем не се секирај. Иначе имаш 2 мат и една физика, и тие се малце потешки, особено ако доаѓаш од средно медицинско,ама ако се потрудиш и тоа ќе мине без проблем.Нјинтересно е хем. лабораториски,за нив живеам хаха:)
  А шо нешто слушнав дека немало втори испитни сесии или така нешто?
  Ме плашат математиките и физиките, се надевам другото интересно е барем :)
  Аааа колешки :)
  До сеа е супер, јас сум задоволна, си пишав и на темата...единствено што ти треба е да учиш и да присуствуваш на предавања (може на математика да си дозволиш да земеш 2 слободни часа, нема да ти смене ништо). Ако учиш и спремаш колоквиуми и испити на време, нема да имаш никаков про%
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom