Carter
Поени од реакции
3.772

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • F
  Англиски форуми за Челзи. Макар шо то за Сколари не е шега, Калу и Ешли Кол стварно имале трининзи за контрола на топка.
  Данкешен за предлогот за темата, ама заеднички договор беше Лоџикс да ја отвори новата, па Здравје Боже, јас наредната.....

  Нема врска, кој е, само да биде богата со трофеи, помалку кавги, а повеќе славење....

  Поздрав, бато
  Не бе друже најмалку кон тебе наменето тоа. Повеќе беше кон Зегерман дека несакал да гледа фудбалер во арсенал што прави црвен, а и посебно кон ИгорСете што вели дека не му се допаѓало Шамак што симулирал и да оди во Барселона или манчестер дека не ни личело на Арсенал тоа. Барем за тебе имам респект на форумов и се сложувам со 90% па и повеќе од твоите постови.

  Поздрав
  Н
  Морам да ти пишам дека сме тука негде (барем овај период):

  Робен - го заборајв како изгледа,
  Рибери - до Ноември не се враќа
  Олиќ - скршен нос
  Швајни - нешто со ногата
  вБомел - скина конци на последнава
  вБајтен - нешто со грбот
  Алаба - појма неам ама одамна е
  Контенто - три месеци аут
  Брено - во натпревар со Робен кој подолго ќе биде повреден
  Клосе - и тој скина конци на последнава...

  Хел јеа..:) поздрав
  Уффф тешко прашање... Јас имав просек 8,05555 и добив стипендија... Кога ке излези, конкурсот, таму јасно пиши со просек НАД 8,00, но јас ако таа последна оценка ја добиев пониска, ке имав точно 8,00, па пак ке конкурирав за стипеднија... Можи да те наведам на нешто, па после да биди грешно.... Почекај да излезе конкурс и ке видиш....


  Поздрав

  п.с Последните години, техничките факултети (јас сум на Биотехнички науки) се води голема капања за запишувања на тие факултети... И предност ти е што и врз база на тоа, како еден вид на дефицитарен кадар, добиваш уште поени, па јас би ти предложил да си ја пробаш среќата на конкурсот...
  ОК си е да неможеш финансиски или работа или слично, туку некои како оние Цаки Маки и сл се прават некои фанови а се исплашија да не им удрат клоца, а и некои само се силат дека ќе одат а уствари абер немаат не дека пари немаат. Поточно и од дома не ги пуштаат :). Како и да е ќе те известам најкасно до понеделник
  Утре ќе одам до битола имам испит и ако се вратам порано до кај 1-2 на пладне ќе одам до агенцијата. Инаку итиот човек од агенцијата пријател на татко ми има организирано и порано тури за вакви натправари. Така да мислам дека секако ќе организира бидејќи тоа му е работа. Ако не стигнам утре во понеделник секако ќе одам затоа што треба да видам кај него и за превоз за на одмор. Така да ако има добра понуда ќе објавам на форум и на блогот (ако ми дадат право да пишем затоа што сега пратив маил за одобрување за оставање на коментар) за да видиме дали има заинтересирани затоа што сите се силат а на крај ќе испадне дека имале некоја работа или слично.
  Хехе, не бе братче, јас и ти сигурно се согласуваме за уште милион работи околу фудбало, Јунајтед, Арсенал, фудбалер итн... само, работата е шо јас рециплирам коо мислам оти некој е грешка. Ако јас и ти не се согласувааме за ного работи, ќе ти рециплираах на секој пост!:) Фала на репутацијата:smir:
  Провери за колко пари се купени фудбалеерто на Јунајтед шо ги спомна. И Јунајтед на времето е давал паари за некои играче, ама пази, за некои нее дадел! Не оти е немал, туку оти не му се биле потребни. И Сити сега има потреба, ама не од 40 играче од кои 20 се напаѓаче. Ако имаш фудбалски мозок ќе разбереш, за тебе по незнам кој пат се повтарам, и тва е последно, ти пишам оти нејќам со никој да се расправам!
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom