Carski
Поени од реакции
31

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Фала на подршка.Иначе кој ти е типот на аватарот?
  Carski
  Carski
  Ауyy!!! Младо дете си изгледа... Аваторот е легендарниот стрип јунак, Bob Rock, од легендарниот стрип Алан Форд,
  побарај го на интернет го има, неверојатно добра серија на стрипови, неповторлива... од 80 години на минатиот век, актуелна би била и сега...В'РВ...
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom