Broo
Поени од реакции
7

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Пријателе среќни празници, сакам да те прашам дизел мотор за задна вучна да знаиш некој да продава ? било која кубикажа - поздрав од Кавадарци
  Пишав меил, и човекот ми прати слики. Махиндрата е за жал од поновите, оние од 1995-1996. Од таква имам сега мењач.
  Тука кај нас тешко, мислам дека Bburago го најави тој модел во 1/32 и мислам дека беше Capri RS, е сега дали го има кај нас ке треба да провериш.
  Овој оглас го гледам неколку дена, и чекав да постават слики за да бидам сигурен дека таа е колата што ја знам. Стои на крајот на уличка спроти гимназијата така да не е баш згодно за сликање, инаку до сега ќе ја имаше во албумот кај мене :) Во вожња ја немам видено никогаш, ниту одблизу. Вака по сликите ми делува дека има многу работи по неа.
  Ајде ќе ги сликам ако ме носи патот на таму,ако не ти се брза нормално .*
  Ајде ќе ги сликам ако ме носи патот на таму, не ти се брза нормално .
  Борче, утре сум втора смена и после школо на германски, плус правам писмена инглиш... тешка работа, немам ич време :( Пушти ми број на ПП, ќе ти се јавам обавезно, а ако откинам малку време ќе се видиме.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom