Brian L.
Поени од реакции
27

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

  • Нема бришење на теми само затоа што авторот мисли дека нема веќе интерес за истата. Темата ќе остане во истиот подфорум и ќе остане отворена.
    Brian L.
    Brian L.
    Tonchie, би сакал да мислам поинаку, но фактичката реалност е таа - постовите за таа музика се претежно од креаторот на темата.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Bottom