BornToBeBianconero
Поени од реакции
953

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • hehe, нема проблем :) Се изнервирав затоа што ме пцуеше а незнаев за што и после сватив дека е за фората:smir: И јас се извинувам, избриши го коментаров подоле
  Што е работава што си им поделил црвенки на сите бе ? Хахахаха очигледно си паднал на финтата. GJ :))
  Не ми се верува дека наседна на фората за фб. Па уште и им дава црвенки на сите. ОМГ
  не сум за барселона и напротив мис е трета најомразена екипа после Милан и Јувентус:):)...мислам во животот мој неможам да замислам дека навивам за друга екипа освен Интер и Пелистер...после она плачење лани што го направија со интер ги замразив уште повеќе ....

  но за ова што се случи денес сум само реален и ништо друго...
  остај то другар...туку кажи некоја утакмица за сингл(ако знајш) да се изигра бидејќи со фудбалот нема ќар во последно воошто!:(
  С
  Еј брат, не ме барај веќе на фејс дефинитивно го откачив.Избришав и пријатели и слики и тагови тргнав и сменив мејл и корисничко име и податоци и се остало и го блокирав на крај...Само кајгана и на мсн сум достапен веќе не се замарам фејс глупости ке си гледам кариера хахаххха...пиши нешто на кајгана ако ти требам зашто тука ке дремам од сега...пп
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom