Последната активност на Black Knight

 1. Black Knight одговори на темата Кладилница (Генерална дискусија).

  Иди на официјалната страна на Евролига би требало да има лајв статс или линк за лајв статс Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  26 март 2017 во 21:48
 2. На Black Knight му/ѝ се допаѓа мислењето на TheRiddleR во темата Фан клуб: Куманово.

  Абе другар па сваку годину викав не се меримо сс МЗТ и други клубови па правив све да играмо финале :) Овај година е пропаст, свака част...

  26 март 2017 во 19:13
 3. Black Knight одговори на темата Фан клуб: Куманово.

  Не може да се игра управа како сака и ти да викаш добро е ... свака част за играчи ама не иде у сред сезону да мењаш очекувања при...

  26 март 2017 во 18:01
 4. Black Knight одговори на темата Формула 1 - сезона 2017.

  Ваааа тотално парче ги прави и ја да сум на негово место у спротивен правец ке ја возам трката. Колку сезони му пропаднаа со Ферари и не...

  26 март 2017 во 17:26
 5. На Black Knight му/ѝ се допаѓа мислењето на Клипче во темата Формула 1 - сезона 2017.

  У моментов искача бесно интервју на Алоно.... Alonso: "Few times in my career I had a car less competitive than this. McLaren must do...

  26 март 2017 во 17:18
 6. На Black Knight му/ѝ се допаѓа мислењето на Zlatikevichius во темата Формула 1 - сезона 2017.

  Кими имаше најбрз круг, претпоследниот од трката, јас не видов дека нешто не беше во ред со неговиот болид. Човекот стартуваше четврт,...

  26 март 2017 во 12:40
 7. На Black Knight му/ѝ се допаѓа мислењето на Castiel во темата Формула 1 - сезона 2017.

  Eдна победа и одма голема еуфорија. Колку значи само ова за Ф1. Се надевам и Кими и Ред бул ќе се подобрат наредна трка. Иначе жално е...

  26 март 2017 во 12:40
 8. Black Knight одговори на темата Фан клуб: Куманово.

  Бато не е заслужила управа да има пуну салу после онј инцидент у финале много људи неќев да дојдњв (иста ситуација имапе и сс Партизана...

  26 март 2017 во 12:40
 9. На Black Knight му/ѝ се допаѓа мислењето на TheRiddleR во темата Фан клуб: Куманово.

  Ја изгуби вољу - боље ќе беше да се каже на почетак на сезону нема паре овуј годину идемо на опстанак, да се земесва ок играчи да терамо...

  26 март 2017 во 12:36
 10. Black Knight одговори на темата Формула 1 - сезона 2017.

  Ништо подобро од тоа да го видиш Тото Волф како удира у маса затоа што Мерцедес конечно изгуби пит-стоп битка со Ферари Sent from my...

  26 март 2017 во 07:44
 11. Black Knight одговори на темата Формула 1 - сезона 2017.

  Испиеш зелен чај у 4 сабајле и непланирано останеш до 7 да гледаш Ф1 хахахахах Long live the caffeine Sent from my Redmi Note 4 using...

  26 март 2017 во 06:39
 12. На Black Knight му/ѝ се допаѓа мислењето на Sawyer88 во темата Формула 1 - сезона 2017.

  Хамилтон пак прв, мада ветуваат интересна прва трка овие резултати на Ферари. Посебно ако Фетел успее да го мине Луис на стартот, ќе...

  26 март 2017 во 01:57
 13. На Black Knight му/ѝ се допаѓа мислењето на Prometej во темата Кладилница (Генерална дискусија).

  нов мајстор за обложување, невероватни 81.000 Евра во Гостивар :)

  Добитен_тикет_-_Моцарт_-_Гостивар3.jpg 25 март 2017 во 15:55
 14. Black Knight одговори на темата Формула 1 - сезона 2017.

  https://www.hasstrollcrashedyet.com/ ХАХАХАХАХАХ .... Прашање на време беше само кога ке му текне на некој да го направи ова, за...

  25 март 2017 во 15:25
 15. На Black Knight му/ѝ се допаѓа мислењето на Zlatikevichius во темата Формула 1 - сезона 2017.

  Мило ми е што се гледа дека се поблиску со перформансите од лани, ќе биде интересна сезонава. Ама 13-тото место на Алонсо......

  25 март 2017 во 15:24