Членови кои го/ја следат Black Knight

 1. ivajlo26

  Машко, 21
  Мислења:
  202
  Допаѓања:
  176
  Поени од трофеи:
  50
 2. глагол

  Машко
  Мислења:
  1.173
  Допаѓања:
  743
  Поени од трофеи:
  150