Bafra
Член од:
30 јануари 2011
Мислења:
3.415
Допаѓања:
2.662
Поени од трофеи:
205

Ги следи 2

Следачи 1

Сподели преку:

  1. Almeida
   Almeida
   Ти кажав еднаш веќе...ц ц ц ц
  2. Almeida
   Almeida
   Абе не ме тагирај у темата, баниран сум :D
   1. Bafra
    Bafra
    Ту брее сега ли најдоа :). Како и да е, јасно ви е веќе дека систем така лесно не се става во полза на народ
    19 февруари 2018
   2. Almeida
    Almeida
    Све ми е мене одамна јасно...и не можам нормална дискусија да терам од дебилна дијаспора, ама тоа е. Те сфаќам убаво. И добро знаеш дека го поддржувам ставот дека требаше отпорот против претходните да биде народен, а не шарен или сдсовски...ама бидна тоа. Од оваа багра, овој „народ“ ништо не очекува нормален човек.
    19 февруари 2018
  3. Anto
  4. daki
   daki
   Здраво.Апаратчето го купив од Србија. Цената е 60 евра (плус 10 ев за шоферот што го донесе од Суботица и трошоците за Western Union).
   http://srebrnavoda.net/
   Имам користено и купена готова вода но оваа што си ја правам е далеку подобра од куповната. Поздрав
 • Вчитување...
 • Потпис

  LordDragonll:
  За моменталното затоплување биде природен процес треба да трае со илијадници години а не околу 100години посебно по индустријализацијата на светот, баш тогаш да почнува. :zver: