Членови кои го/ја следат Avenger99

 1. Dumbledore

  Професор
  • Мислења
   5.549
  • Поени од реакции
   4.983
  • Поени
   205
 2. Malcolm van den Сабаховић

  • Мислења
   5.855
  • Поени од реакции
   11.861
  • Поени
   205
 3. Мaријанела

  • Мислења
   603
  • Поени од реакции
   1.807
  • Поени
   155
На врв Bottom