A
Поени од реакции
5.111

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • За тебе сам Анштајн,Архимед,Тесла,Кочо Рацин и Глигор Прличев заедно.
  Што има врска мој дијалект сс образование.Начин на кој ми реплицира прееска га потфрдуе тој што га напиша ја за охриѓани.
  Брат и официјално може реакцијата Хаха да ја преименуваат во Авенгер99.
  Барем кога станува збор за моите мислења за политиките на РМ.
  Пиши нешто и ти па да се посмееме и ние вака треба да влегувам во фан клубот на Арсенал а сепак до пред неколку години активно го пратев Челзи, не би било у ред.
  A
  Avenger99
  Кога ми е досадно, си ја отворам темата за политика, да се поднасмеа на глупостите.
  Илко Илија
  Илко Илија
  Па како за промена, пиши ти некоја паметна.
  Ако може нешто повеќе да ми објасниш за земјоделскиот факултет, за смерот агроекономика дали има хемија како задолжителен.
  A
  Avenger99
  Кога јас се запишав 2010 година не беше задолжителен, не верувам дека е и сега
  Мебо е фирма која се занимава со одржување на стамбени објекти. Односно мебо е ќуќен совет. После ојт све преку фирмата ти немаш никакво замарање со сметки плаќања и глупости :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Avenger99
  A
  Avenger99
  Аха јасно. Ќе ве имам на мукает, веќе пренесено на претседателот на куќниот совет. :D
  Џои
  Џои
  Иначе земај им пари слободно ако си имате куќен совет. Законски е секој да си плаќа подеднакво. Викенд стан не постои :)
  A
  Avenger99
  Знам, така е договорено, се избра нов претседател сеа па ќе видиме..
  А што викаш за Идиотија, глад и идиотизам сфугде
  Добро афричко име за нашу државу : )
  P
  На македонски у школу : ) a не иду више у школу
  такој да никад
  A
  Avenger99
  Земи оди тогаш од ново
  P
  parvati
  ХЕХЕ
  Oд увек сам знаја дека ви Ориѓани и Штипјани сте неопуштени пиплз, опушти се форум е : )
  голем кур дали на дијалект или литературно
  A
  Avenger99
  Генерализирај колку сакаш,пиши литературно ако сакаш да те разберат,она што ти го напиша збор не разбра,затоа и ти побарав да преведеш,на македонски :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom