Avenger99
Последна активност:
18 јули 2019 во 22:41
Член од:
9 јули 2011
Мислења:
3.336
Допаѓања:
3.763
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Роденден:
5 јануари 1992 (Возраст: 27)
Локација:
Ohrid

Сподели преку:

Avenger99

Машко, 27, од Ohrid

Супер е создравје да си го користиш 1 декември 2012

Последна активност:
18 јули 2019 во 22:41
  1. A.ST
   A.ST
   Ако може нешто повеќе да ми објасниш за земјоделскиот факултет, за смерот агроекономика дали има хемија како задолжителен.
   1. Avenger99
    Avenger99
    Кога јас се запишав 2010 година не беше задолжителен, не верувам дека е и сега
    16 август 2016
  2. kjara
   kjara
   mozhe da ti pushtam pp da te prasham neshto? mi trebit informacija od origanjec :)
   1. Avenger99
    Avenger99
    Ajde, slobodno.
    11 август 2014
  3. Џои
   Џои
   Мебо е фирма која се занимава со одржување на стамбени објекти. Односно мебо е ќуќен совет. После ојт све преку фирмата ти немаш никакво замарање со сметки плаќања и глупости :)
   1. На Avenger99 му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Avenger99
    Avenger99
    Аха јасно. Ќе ве имам на мукает, веќе пренесено на претседателот на куќниот совет. :D
    1 август 2014
   3. Џои
    Џои
    Иначе земај им пари слободно ако си имате куќен совет. Законски е секој да си плаќа подеднакво. Викенд стан не постои :)
    1 август 2014
   4. Avenger99
    Avenger99
    Знам, така е договорено, се избра нов претседател сеа па ќе видиме..
    1 август 2014
  4. парва
   парва
   А што викаш за Идиотија, глад и идиотизам сфугде
   Добро афричко име за нашу државу : )
   1. На Avenger99 му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Avenger99
    Avenger99
    Може и тоа бе другар,се може.. :)
    25 јуни 2014
  5. babsyy
   babsyy
   komsice moeeeeee drago:*
   1. На Avenger99 му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Avenger99
    Avenger99
    Komsivke zlatna :*
    15 ноември 2013
  6. parvati
   parvati
   На македонски у школу : ) a не иду више у школу
   такој да никад
   1. Avenger99
    Avenger99
    Земи оди тогаш од ново
    4 октомври 2013
   2. parvati
    parvati
    ХЕХЕ
    Oд увек сам знаја дека ви Ориѓани и Штипјани сте неопуштени пиплз, опушти се форум е : )
    голем кур дали на дијалект или литературно
    4 октомври 2013
   3. Avenger99
    Avenger99
    Генерализирај колку сакаш,пиши литературно ако сакаш да те разберат,она што ти го напиша збор не разбра,затоа и ти побарав да преведеш,на македонски :)
    4 октомври 2013
  7. Avenger99
   Avenger99
   Супер е создравје да си го користиш
   1. На babsyy и theprince им се допаѓа ова.
  8. theprince
   theprince
   http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4420&idPhone2=4415 да ја видиш споредбата помеѓу Blaze i Exhilarate (мојот) Blaze ima 1.5 dual core мојот има 1.2 dual core плус малце поголем екран и 4г плус камерата иако се исти на мојот е подобра
   го земав од човек што дојде од SAD za 14.000
  9. Avenger99
   Avenger99
   Немам Arc S туку Xperia P
  10. TerorUnited
   TerorUnited
   Kolku pari go zede Xperia Arc S i dali si zadovolen? pozzz
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  5 јануари 1992 (Возраст: 27)
  Локација:
  Ohrid