Art-i IA
Поени од реакции
3

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Фала за информации, сите ќе ги проверам :D

  Ти тренираш нешто или само гледаш?
  Добар ден, добар ден. Ви пишувам на вашиот профил за да ве известам околу една работа. Го видов вашето мислење во темата "Последен гледан филм со кратка рецензија" и имам една забелешка. Имено, сликата која ја имате ставено за филмот, можеби вие ја гледате но останатите членови од форумот не ја гледаат, и гледаат само IMG tag. Причината за ова е најчесто политиката на одредени страници каде што се хостирани сликите.
  Не е ова msn па да си праиш муабет само со топчето. :D
  Како и да е, линкови за портфолија и други приватни муабети само преку профил или приватна порака.
  Избришав офтопик мислењата вклучувајки се и себе.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom