apidrone
Последна активност:
23 март 2017 во 23:15
Член од:
9 април 2010
Мислења:
7.874
Допаѓања:
4.154
Поени од трофеи:
205

Сподели преку:

apidrone

Последна активност:
23 март 2017 во 23:15
  1. Васил МКД
  2. Ilumious
   Ilumious
   Тој три пати што шутна во играч :D
  3. Ilumious
   Ilumious
   Електро и финки ко Јунајтед и Сити, овие вториве сакаат све наеднаш да напраат :pos:
   1. На apidrone му/ѝ се допаѓа ова.
   2. apidrone
    apidrone
    Знам дека вие што сте на ИКИ немате голем избор, али гарантирам дека брзо ќе ги видат разликите тие што се префрлија на финки...
    20 август 2011
   3. Ilumious
    Ilumious
    Останувам ја :)
    20 август 2011
   4. apidrone
    apidrone
    Абе глеј, полошо не може да ти биде :) Факултетот мора да ти обезбеди професори, чак може и полесно да си ги проаѓаш испитите :) А со тоа би имала и повеќе време на пример сама да си поднаучиш нешо, и така :):)
    20 август 2011
  4. Ilumious
   Ilumious
   Што се паѓа електротехника 1 на испит отприлика? Го мрзам ова :)
   1. apidrone
    apidrone
    Уфф... најотприлика, слични ко испитите шо претпоставувам си ги зела од копирница... две задачи од електростатика и две со колата со непроменливи струи. Поконкретно не знам што би можело да се падне...
    14 август 2011
   2. Ilumious
    Ilumious
    Тенкју:)
    14 август 2011
  5. Tonchie
   Tonchie
   Може и едното и другото. Само да не ми се кочи компјутерот кога ќе наидам на вој потпис :wink:
  6. Tonchie
   Tonchie
   Смени потпис цели 3MB е мнооогу. Најдобро стави некоја јпг сликичка.
  7. Ilumious
   Ilumious
   Najdole vtoraaa ROOINEEYYYY
  8. devil!
   devil!
   Не дека не смееш -.-, али вистински фан има само еден тим во срцето нели :)) ?
  9. devil!
   devil!
   За кој си ? Манчестер или Реал :/ ?
  10. Ilumious
   Ilumious
   John Terry has been made the new England captain by Fabio Capello. What, did he threaten Fabio's wife?

   :icon_lol:
  11. Ilumious
   Ilumious
   Ќути :pos: Почнаа експертиве за ЛШ веќе да не отпаѓаат од 1/8 финале на темата на ЛШ :pos:
  12. Зајче
  13. Зајче
   Зајче
   Хахахаха е не знам тоа ... :))
   Ајде се надевам ќе средиш тоа. :smir:
  14. Ilumious
   Ilumious
   Електротехника заебав кај Благој4е а математика ме падна на усното и ќе се позанимавам малце со неа летоска :icon_lol:
  15. Ilumious
   Ilumious
   Ќе ги моли тие хулахопките што ги носат да и ги дадат :pos:
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Потпис