Последната активност на Anna90

 1. На Anna90 му/ѝ се допаѓа мислењето на feler во темата Фото хумор и интересни фотки!.

  [ATTACH]

  FB_IMG_1563194037317.jpg 20 јули 2019 во 21:46
 2. На Anna90 му/ѝ се допаѓа мислењето на darel во темата Дали користите кондоми?.

  Па и да и не Односно само кога сум под дејство на алкохол да не ме боли глава после

  20 јули 2019 во 20:29
 3. На Anna90 му/ѝ се допаѓа мислењето на Ireal во темата Фото хумор и интересни фотки!.

  [IMG]

  20 јули 2019 во 20:06
 4. На Anna90 му/ѝ се допаѓа мислењето на Заљубениот во темата Во врска со љубовта: Сакам да ти кажам дека....

  Ме правиш најсреќниот човек на светов, правиш да се чувствувам сакано, почитувано, ме нервираш, ме караш некогаш, ме смееш, ми се лутиш...

  20 јули 2019 во 15:37
 5. На Anna90 му/ѝ се допаѓа мислењето на Govinda во темата Дали користите кондоми?.

  За да се напумпа малце, изгледа издишала е.

  20 јули 2019 во 15:35
 6. Anna90 одговори на темата Дали користите кондоми?.

  Може сакам нешто што ти е гајле:P Плановии

  20 јули 2019 во 15:35
 7. Anna90 прикачи податок во темата Фото хумор и интересни фотки!.

  [ATTACH] :D

  Screenshot_20190718-235839~2.png 20 јули 2019 во 14:55
 8. На Anna90 му/ѝ се допаѓа мислењето на Ireal во темата Фото хумор и интересни фотки!.

  [IMG]

  20 јули 2019 во 14:52
 9. Anna90 прикачи податок во темата Скриншот од вашиот Home screen.

  [ATTACH] :cool:

  Screenshot_20190720-151602.png 20 јули 2019 во 14:21
 10. Anna90 одговори на темата Дали користите кондоми?.

  Да, обавезно. Ама може во скоро време ќе прекинам:D

  20 јули 2019 во 14:09
 11. На Anna90 му/ѝ се допаѓа мислењето на dragonsky во темата Драга Кајгана (виртуелен дневник).

  Мелита Ракичевиќ е перфектен пример за ситуацијата во Македонија. На почетокот на кариерата се занимаваше со животинчиња и грижа за...

  19 јули 2019 во 22:46
 12. На Anna90 му/ѝ се допаѓа мислењето на darel во темата Како се запознавте ?.

  Во дискотека Таа вечер требаше да се фатам со друга али она превари И така веќе сме заедно 12 години

  19 јули 2019 во 22:26
 13. Anna90 одговори на темата Тетоважи.

  Е јас не сум во Македонија, инаку ќе знаев;)

  19 јули 2019 во 18:17
 14. Anna90 одговори на темата Тетоважи.

  Фала ти на објаснувањето:) Да соберам малку храброст па ќе појдам. Ама прво да се распрашам за каде

  19 јули 2019 во 14:15
 15. На Anna90 му/ѝ се допаѓа мислењето на Донев во темата Тетоважи.

  И мене ми е доста осетлива кожата, ама до сега сум немал никаков проблем со тетоважи.

  19 јули 2019 во 13:59